Az Igazság Ligája: A Villám-paradoxon

Az Igazság Ligája: A Villám-paradoxon

Justice League: The Flashpoint Paradox
Videók

Az Igazság Ligája: A Villám-paradoxon című film történetében Villám, azaz Barry Allen a világ leggyorsabb embere. Képességét kihasználva visszamegy az időben, hogy megváltoztassa élete legszörnyűbb eseményét: édesanyja elvesztését. Az időbeli utazással azonban… Több

Premier: 2013.07.30.
Több

2018.10.19 AlBundy

Zseniális! Most kezdtem el a DC animációs filmuniverzum bedarálását, aminek ez az első darabja. Ha ilyen a kezdés, alig várom hogy a többi is elém kerüljön.

2016.10.04 zoleykrajcsi

Nehéz lenne szavakal kifejezni, menynire jó film, így inkább csak annyit írok, hogy a DC szuperhős-fanoknak nem szabad kihagynia, mindenképpen látnia kell, biztosan nem fognak csalódni. Szerintem zseniális darab.

Mivel ez a feldolgozás véresebbre sikeredett, mint az eredeti film, ezért többen kevésnek ítélték a 12-es karikát.Szerző: Bogi87

A stáblista utáni rövid rész előrevetíti a folytatás cselekményét.Szerző: Bogi87

A film egyből dvdre készült.Szerző: Bogi87

A film 3 és félmillió dollárból készült el, a bevétele több mint 4 millió dollár volt.Szerző: Bogi87

A Supermant Sam Daly szólaltatta meg, aki a karaktert hosszú ideig szinkronizáló Tim Daly fia. Szerző: Bogi87