Az Igazság Ligája - Háború

Az Igazság Ligája - Háború

Justice League: War
Videók

Különös szörnyek tűnnek fel különböző nagyvárosokban. A szuperhősök eleinte egyedül szállnak velük szembe, de amint kiderül, hogy az esetek összefüggnek, és egy készülődő földönkívüli inváziót készítenek elő, Supermanék felismerik, hogy össze kell fogniuk, ha meg akarják menteni a bolygót. A kérdés csak az, hogy sikerül-e csapatként működniük.

Rendező: Jay Oliva
Író: Heath Corson
Premier (HU): 2015.05.15.
Több

2016.10.03 zoleykrajcsi

Az Igazság Ligája: Háború nem a legjobb szuperhős film, amit valaha láttam, de ha ettől elvonatkoztatok, akkor azt kell, hogy mondjam, igazán remek film és emellett még vicces is. Szóval nekem bejött.

2015.03.04 nitus2006

Nagyon tetszett :-D sosem voltam szuperhős rajongó, de ez a mese nagyon nagy .-) rengeteg jó karakter, és végre együtt.

A film végén, mielőtt a stáblista következne található egy rövid bejátszás, amely a következő rész tartalmából egy kis ízelítő.Szerző: Bogi87

Az Igazság Ligája: Háború 3,5 millió dollárból született meg, több mint 5 millió dollár bevételt eredményezett.Szerző: Bogi87

A film egyből DVD-n jelent meg.Szerző: Bogi87

Shazam Aquamant váltja a Liga alapítói között, (nem Hawkgirl-t).Szerző: Bogi87

A filmben található egy utalás a Tini Titánok rajzfilmre. Victor Stone futballcsapaténak neve ugyanis Titans.Szerző: Bogi87