Vélemények: Minyonok (2015)

Láttad a filmet? Oszd meg a véleményed a közösséggel!

mamiéstöti2   2016. 08. 05.

Gondoltam lesz egy jó estém, ha megnézem ezt a mesét, egy kicsit csalódtam Gru-hoz képest elég gyenge volt.

indingo   2017. 04. 10.

Összességében tetszett a film, de azért még több mindent is belerakhattak volna. Az előzetes erősebb, mint maga a mese. A minionok gügyögése egy idő után zavaróvá válik.

ArpiHajdu és Réci   2017. 07. 17.
Sárga cukiságok eredettörténete

Ha már a Marveles és Warner/DC szuperhősök kaphatnak eredettörténetet, akkor napjaink legnépszerűbb sárga cukiságainak is kijár. Hát a Minyonokkal megkaptuk mi is, na meg ők is. Ami a film legnagyobb előnye az a keret (vagyis az eleje és a vége). Az elején, amikor Minionjaink végigszáguldanak a történelem viharos évein , hogy szupergonosz gazdát találjanak maguknak, az valami óriási... Na és a vége....a film megnézése előtt végig azon gondolkoztam, hogy vajon visszaköszön-e Gru a sztoriban és örömmel tapasztaltam, hogy igen, így kap egy szép átvezetést a történet. További pozitívum a remek zeneválasztás, van minden a soundtracken a Beatles-től kezdve a The Doors-ig, s akármennyire is azt gon... több»

dulkap   2015. 11. 10.

Aranyosan infantilis, gyakran remek és ötletes poénokkal. Kicsit összeszedettebb történettel jobban működött volna, de műfajában megfelel és egyszer el lehet rajta mosolyogni.

Bogi87   2016. 05. 27.

Olyan volt, amilyenre számítottam, vicces, jó poénokkal.

Deku   2017. 09. 13.

Kiváló alkotás lett a maga nemében mindenképpen. Remekek voltak a karakterek, a története is nagyon tetszett és éppen emiatt biztos szívvel ajánlom mindenkinek. Nagyszerű időtöltés.

Orosz István   2016. 05. 20.

Nekem nagyon tetszett,vicces poénos na meg egy értelmes történet is került az értelmetlen hadobáló lények köré. Meg kell mondani felnőtt fejjel élveztem! :) Aranyos kis sárga lények akik hűen szolgálnak egy kiválasztott gonosz embert.

GedyPapa   2017. 03. 23.

Ritka gyenge film, ami próbálta meglovagolni az alapfilm sikerét, de a trailerben kb. minden poént lelőttek, így aki meg akarja tekinteni az semmi esetre se nézze meg előtte a bemutatót, mert csalódni fog.

dailyfilmsan   2019. 04. 22.

Nagyon alapszintű kis bugyuta mese. A Gru kedvenceinek szánt eredettörténet nem várt meglepetése az volt, hogy nem tudta hozni a Gru színvonalát, pedig az sem annyira magasztos rajzfilm. Többször kezdtem újra a rajzfilmet, mert nem tudott lekötni. A történet tanulsága, hogy nem minden arany, ami fénylik, hiszen, míg a Grunak van története, értelme és tanulsága, a Minyonoknak nagyon kevés. Nekem személy szerint nem tetszett.

Szilonka   2016. 04. 11.

Maguk a minionok nagyon kis aranyosak, de ennyi. A film története elég kis semmi. Rövid is a film és olyan semmilyen. Azt hittem, hogy egyedül is megállják a helyüket, de kell melléjük Gru.

Edii   2015. 09. 14.

Azt kaptam, amit vártam tőle, egy nagyon jó és szórakoztató, humoros film, ami remek kikapcsolódást nyújt. A minyonok nagyon eredetiek, ötletesek és szórakoztatóak.

andor50   2016. 04. 18.

Lényegében a Minyon szó már garancia volt a sikerre, legalábbis a pénztári bevételek szempontjából, de nem érzem úgy, hogy az alkotók minden tőlük telhetőt megtettek volna, hogy egy király filmet hozzanak össze. Az előzetes sokkal érdekesebb volt, mint maga a mese, az igazából alig akart szólni valamiről. Vagy legalábbis túl egyszerű dologról szólt, kár érte.

diumiu   2017. 12. 29.

Nagyon szerettem a Gru 1. és 2. részét is, de ez a Minyonok számomra csalódás volt... :( Nekem olyan semmilyen volt, totál azt éreztem, hogy ez a rész most azért készült, hogy legyen egy jó bevételük a készítőknek...

TomÁcs   2018. 04. 20.

Nem tudom kinek a fejéből pattantak ki ezek az egy vagy kétszemű sárga kis izék, de hatalmas ötlet volt. Nagyon humorosak és mindig valami jó kis balhéba keverednek.

lolita13   2016. 10. 14.

aranyos mese volt de őszintén sokkal jobbat vártam mert a Grunak mindkét részét imádtam és gondoltam, hogy hasonló színvonalú lesz ez is de csalódnom kellet egy kicsit.

harnas1207   2018. 12. 10.

Számomra hatalmas csalódás volt a Minyonok önálló filmje. Az előzetesbe látott vicces történet az összes poént elsütötte a meséből. Maguk a kis szereplők, ugyan különlegesek, de én nem éreztem, hogy annyira eltalált karakterek lennének, hogy kapniuk kellene egy saját filmet. Ez be is igazolódott, mert egy igazi semmilyen rajzfilm kerekedett ki az egészből. Ha fogjuk a sárga fickók ökörködését és meghagyjuk egy negyedik Gru filmbe, akkor ott tökéletesen helyük lett volna. Így viszont egy sárga spanyolul vakeráló erőlködést láttam.

VvV   2016. 05. 11.

Nem volt rossz, de valahogy a Gru mesék jobban bejöttek. Vannak benne jó poénok és a minyonok gügyögése is aranyos, de nem több!

hsanya182   2015. 09. 05.

Nagyon eredetien öteltesek és viccesek a kicsi butácska minyonok, felnőttek számára is megnevettetően hűek magukhoz. Igazából a film cselekménye és története nem sikerült olyan jóra, mint maga a minyon figurák ötelte. Sablonos "jó és gonosz" sémát húzták rá, odafigyelve a kissebb generációra is :) Semmi extra, egy jó mesés vígjáték...A zenéket szerintem jól eltalálták hozzá, többször feltünik a "Beatles" együttes is :) Banaanaaaa! :)

Thibo84   2019. 06. 05.

Jól indul a rajzfilm, ahogy az egyik gonosz szolgálatából a másikba keverednek a saját kétbalkezes hibájából. Aztán a történet ellaposodik és úgy is maradt. Egy jelenet volt ami megdolgoztatta a rekeszizmomat, de aztán semmi. Ráadásul pár ismerősöm, akik a gyerekeikkel nézték meg, mind mondták, hogy csemetéik féltek a film végi cselekményektől. Én csak túlzásnak tartottam.

felicity   2017. 08. 07.

Imádtam. Sok vicc volt benne izgalmas volt. nagyon várom már hogy kijöjjön a következő része. Nézzétek meg, csak ajánlani tudom. egyszerű de nagyszerű.

moviewer   2017. 08. 31.

Nagyon szerethető és humoros film. Tartottam tőle, hogy tele lesz tömve a kisebb korosztálynak szánt poénokkal és nem lesz benne sokkal több. Szerencsére nem így lett. A humora szerintem bármilyen korosztály számára élvezhető és a története is egész jó. Vannak benne csavarok, karakterfejlődés, sőt annak ellenére, hogy tudjuk, hogy a minyonok Gruhoz fognak kerülni, mégis izgalmas, hogy hogyan is történik ez meg.

Lonka   2017. 07. 24.

Talán még jobbra sikerült mint a Gru filmek. A minionok nagyon karakteres kis lények, a nyelvük imádni való és nagyon kis humorosak, annak ellenére, hogy nem is értjük mit makognak.

Timcsi   2019. 01. 23.

Kis sárga tictac figurák. Egyediek és ötletesek, megértem hogy miért szimpatizálnak velük ennyien.

kevelin   2018. 11. 15.

igazából tetszett is meg nem is. nekem a Gru abból is csak az első rész sokkal jobban bejött.

Greeta   2017. 12. 09.

Nekem tetszett ez a csak minyonos történet is. Furcsa, hogy egy gyerekmesében gonoszságról van szó, de elég ízlésesen fogták meg a témát és a humora is megfelelő.

SzFa   2017. 09. 30.

Isteni animációs film. Rentgeteg humor van benne. Rettentő sokat nevettem rajta. A történet szuper és a végén az, hogy Gru megjelenik kellően jó befejezés volt.

Nathan03   2016. 02. 06.

Teljesen jól szórakoztam ezen a mesén jók a poénok aranyosak a karakterek. Akinek tetszett a Gru első és második része annak ez a minyon kaland is tetszeni fog.

petraszab   2019. 04. 23.

A Gru első része óta töretlen a kis sárga izék sikere. Megérdemelték a saját önálló filmet, a története jó, bár én a múlt kalandozásiból néztem volna többet.

NFG   2018. 03. 30.

Igazából nagyon be lett harangozva! A Gru részekben is nagyon kis aranyosak és viccesek voltak! Én többet vártam volna annál, mint amit nyújtottak! Persze azért nagyon aranyos lett és érdemes megnézni!

Curacao86   2015. 07. 10.

Nagyon, ultra, hiper, szuper, über, giga cuki film, annyira cuki, hogy belehalok! :) Nyilvánvalóan az év legviccesebb, legszórakoztatóbb, legjobb, leg... animációs filmje! Minden korosztály számára ajánlott, kicsik és nagyok is jól fogják magukat érezni. Sőt a szokásos stáblista első felében látható bónusz "jeleneteken/részleteken" kívül van egy bónusz jelenet a stáblista legvégén is. :) Azon nagyon kevés filmek közé tartozik, amiket érdemes 3D vagy akár 4DX 3D változatban megnézni, mert van értelme, hatása, plusz élményt ad a mozizáshoz! :) viszont ott hibáztak a készítők, hogy "sok" (apró) poént, amit először a filmben-látva-hallva jobban lehetett volna értékelni, élvezni, azt már az előzetesekben láthattuk. :/ (Sajnos azt kell mondani, hogy hiába nagyon szuper film, de a gyerekeknek depresszív, a felnőtteknek hajszálnyit értékelhető, de egyáltalán nem tökéletes "Agymanók" ellen nincs esélye, mert a Disney/Pixar, avagy a "politika" mindig "győz"! :/ )