Minyonok

Minions

2017.11.10 123456

Nagyon ötletes film. Ezek a minyonok olyan jól vannak meg csinálva, hogy az elképesztő. Néhol néhol még a Beatles együttes is feltűnik a filmben. Nefelegyétek Bananaaaa! :D

2015.10.20 Graci

Annyira aranyosak ezek a minionok, én imádtam őket. A legjobb mese amit valaha láttam, vicces és nagyon cuki egyben. Sajnos a sok előzetes miatt kevés új jelenet maradt, de így is nagyon jó volt.

2016.03.17 feri1

Már a Gru-ban is imádtam a minyonokat, de itt még eggyel feljebb tették a lécet. Katartikus, rendkívül szórakoztató animációs mese, még ki sem nevetted magad, máris itt a következő poén, és ez megy egész végig. Tökéletes kikapcsolódás.

2016.11.01 NED

Aranyos, könnyű sztori, vicces és nagyon szerethető, többet nem is vártam. Már többször megnéztem és számomra, valamint a családom számára még mindig élvezhető és szerintem már meg is marad az egyik "legfőbb családi filmnek" nálunk.

2015.09.01 drakefyre

Számomra hatalmas csalódás volta film. Egész végig olyan érzésem volt, hogy az összeollózott előzetesek közé betettek pár jelenetet, hátha nem tűnik fel, hogy minden benne volt a trailerekben egészen a film feléig. A második fele már egy fokkal jobb volt de még az is édeskevés.

2015.08.26 epuka

Aranyos kis mese, gyerekeknek nagyon jó időtöltés megnézni, de akár egy felnőttet is szórakoztathat. :)