Minyonok

Minions

2016.02.27 H.a.n.n.a

A Gru meséket abszolút kinőtték, mert annyira cukik, hogy belehalok. A saját nyelvük, a kis sárga testük, a szolgáljuk a gonoszt életcél frappáns ötlet.

2016.02.10 Megamovie

A középpontban Grúbol megismert infantilis sárga Minyonok állnak,a történet elején megtudhatjuk hogy ezek a hiperaktív kis lények egyedül életképtelenek . Így tehát elindulnak hogy megkeressék a világ leggonoszabb bűnözőjét akinek a szolgálatába áll... Több

2017.01.30 Gábor Rózsa

Hát... Lehet rajta nevetni de inkább el kell engedni azt, hogy ez egy önálló film. Rengeteg embert érdekelt ez a felvetés és ez marketing szempontból nagy húzás is volt. De ez a film pont annyi, mint amennyi látszik. Egy kicsivel sem hagy nagyobb nyomot és nem is akar.. Gagyogás, meg idiótaság.

2017.02.11 Niki18

Annyira nem sikerült jól ez a film mint amire számítottam. Voltak benne vicces részek de nem aléltam el tőle. Inkább gyerekeknek való. Felnőttek számára kissé unalmas

2017.05.21 Evcsi95

Egyértelmű volt, hogy a kis sárga minyonok megérdemlik a külön filmet. Sokat nevettem és imádom a kis saját nyelvüket is. Megérdemelne egy 2. részt is.

2017.12.29 authorgirlll

Nagyon cuki kis film, nagyon sokat nevettünk rajta. A Gru után méltó folytatás. Kedvenc jelenet a tűzcsap pisilős az óriás Minyonnal. Az egész estés családi mozizáshoz remek választás.

2018.02.11 zsani

Egy kicsit unalmasra sikeredett. A Gru magasra tette a lécet, ezzel viszont nem sikerült hozni azt a szintet amire számított az ember. Egyszer megnézhető.

2019.02.22 Mithrel

Ez a kis cukiság egy kicsit kevesebbre sikerült, mint vártam. Bár a készítőknek elég nehéz dolguk lett volna, ha a minyonok nem válnak ennyire emberivé, ez mégis hátránya szerintem az alkotásnak. De hát ez nem is az a film, ahol a történeten és annak... Több

2016.04.30 Bogi

A Gru 1 és 2 után borítékolható volt a Minyonok sikere. Bár nekem annyira ez most nem tetszett, de persze voltak jó pillanatok, mely a humorból fakadt. Moziban láttam és így élvezhető volt, de házimozizva nem biztos hogy lekötötte volna a figyelmem. ... Több

2016.02.10 Rayman102

Őszintén szólva szerintem nem lett túl jó. Én csalódtam benne... jobbra számítottam. Nem volt olyan vicces sem mint a Gru részek. Elég furcsánk találtam egyes jeleneteket...

2018.03.30 NRD

Nagyon humoros, aranyos. Imádtam ezt a mesefilmet. Stuart, Kevin és a kedvenc, Bob. Nagyon tetszett az is, hogy a legvégén mennek Gru után, aki később lesz a vezetőjük.

2017.09.28 Bibabac

Nem az igazi. Nekem már elég erőltetett volt, de kétségkívül még mindig imádni valóak a minionok. A történet gyenge, poénok nyomokban, de egyszer még akár nézhető is.

2016.11.10 kicsimano

Örülök, hogy külön film készült a Minyonokról, igazán kiérdemelték, hiszen nemcsak kis hazánkban, hanem az egész világon hatalmas sztárrá váltak az utóbbi években. A film pontosan olyan lett, mint amilyenek a szereplői. Szeleburdi, vicces, bolondos. Nagyon jó kis film.

2016.10.10 niky86

Nekem nagyon tetszett a Minyonok, mert számtalan filmes paródiát rejtettek el benne a film készítői, amiken nagyon jókat lehet nevetni, ha valaki felismeri őket. Kedves kis történet.