Minyonok

Minions

2021.04.26 stewie_griffin_2005

A legrosszabb animációs film, amit láttam

Nekem ez szó szerint fárasztó lett. Vannak benne képi poénok is, de összességében sajnos ez gyenge. A Gru 1-2 sokkal jobb.

2017.08.07 felicity

Imádtam. Sok vicc volt benne izgalmas volt. nagyon várom már hogy kijöjjön a következő része. Nézzétek meg, csak ajánlani tudom. egyszerű de nagyszerű.

2023.05.31 Gamehun638

Én nagyon vártam a filmet, de hatalmasat csalódtam. Valahol itt kezdett el lejtmenetbe indulni az animációs világ.

2016.04.02 Annuska

A minyonok cukik, humorosak, aranyosak, zabálni valóak, nevetségesek, butuskák, gógyik, kedvesek és a puszta jelenlétük viszi el a filmet, habár ugye pont róluk szól, de a történet picit bugyuta és unalmaskásra sikeredett. A történeti korokban való minyonság tetszett a legjobban!

2015.07.10 Curacao86

Nagyon, ultra, hiper, szuper, über, giga cuki film, annyira cuki, hogy belehalok! :) Nyilvánvalóan az év legviccesebb, legszórakoztatóbb, legjobb, leg... animációs filmje! Minden korosztály számára ajánlott, kicsik és nagyok is jól fogják magukat ére... Több

2017.09.30 SzFa

Isteni animációs film. Rentgeteg humor van benne. Rettentő sokat nevettem rajta. A történet szuper és a végén az, hogy Gru megjelenik kellően jó befejezés volt.

2017.08.31 moviewer

Nagyon szerethető és humoros film. Tartottam tőle, hogy tele lesz tömve a kisebb korosztálynak szánt poénokkal és nem lesz benne sokkal több. Szerencsére nem így lett. A humora szerintem bármilyen korosztály számára élvezhető és a története is egész ... Több

2018.03.30 NFG

Igazából nagyon be lett harangozva! A Gru részekben is nagyon kis aranyosak és viccesek voltak! Én többet vártam volna annál, mint amit nyújtottak! Persze azért nagyon aranyos lett és érdemes megnézni!

2020.09.16 HannaK

Hatalmas animációs film rajongó vagyok! Kijelenthetem, hogy az utóbbi 10 év legnagyobb ötlete volt a Minionok karaktere megteremetése még a Gru filmekben. A story ötletes és humoros.

2016.04.27 HanGa

A minyonok amúgy is eladják magukat. Úristen milyen hiszti volt körülöttük. Minden minyonos volt. A film aranyos, a kis sárga fickók édesek. Vannak benne vicces jelentek, de amikor a családdal utaznak az nekem kicsit unalmas volt.

2016.08.20 Timike

A minyinok a 21. század egyik legnagyobb fogásának számítanak. Már a Gruban is minden figyelem rájuk szegeződött és saját filmet nőttek ki magának. A története végig vicces és aranyos.

2016.02.06 Nathan03

Teljesen jól szórakoztam ezen a mesén jók a poénok aranyosak a karakterek. Akinek tetszett a Gru első és második része annak ez a minyon kaland is tetszeni fog.

2016.04.30 szoljhozzam

Nagyon kedves kis mese, bármikor újranézném. A története végtelenül humoros, de az az abszolút kedves fajta! Erőszakmentes és nem gagyi, mint sajnos oly sok mai mesefilm.

2015.09.21 Ragemarci

Tök aranyos kis spin-off. A történet ugyan elég egyszerű, de az ötletek, kikacsintások elég jók lettek, a 60-as évek is jó ötletnek bizonyult és az Ost miatt meg kap egy + pontot.