Minyonok

Minions

2016.04.11 Szilonka

Maguk a minionok nagyon kis aranyosak, de ennyi. A film története elég kis semmi. Rövid is a film és olyan semmilyen. Azt hittem, hogy egyedül is megállják a helyüket, de kell melléjük Gru.

2019.07.21 Ms. Akárki

Imádom a Gru-ből ismert vicces kis Minyonokat, így nagyon örültem, hogy kaptak egy egész estés filmet. Nem csalódtam. Jókat nevetett rajta az egész család és a történet is nagyon pörgős volt. Az animáció pedig szemkápráztató.

2018.12.10 harnas1207

Számomra hatalmas csalódás volt a Minyonok önálló filmje. Az előzetesbe látott vicces történet az összes poént elsütötte a meséből. Maguk a kis szereplők, ugyan különlegesek, de én nem éreztem, hogy annyira eltalált karakterek lennének, hogy kapniuk ... Több

2018.04.20 TomÁcs

Nem tudom kinek a fejéből pattantak ki ezek az egy vagy kétszemű sárga kis izék, de hatalmas ötlet volt. Nagyon humorosak és mindig valami jó kis balhéba keverednek.

2016.05.11 VvV

Nem volt rossz, de valahogy a Gru mesék jobban bejöttek. Vannak benne jó poénok és a minyonok gügyögése is aranyos, de nem több!

2016.04.18 andor50

Lényegében a Minyon szó már garancia volt a sikerre, legalábbis a pénztári bevételek szempontjából, de nem érzem úgy, hogy az alkotók minden tőlük telhetőt megtettek volna, hogy egy király filmet hozzanak össze. Az előzetes sokkal érdekesebb volt, mi... Több

2015.09.05 hsanya182

Nagyon eredetien öteltesek és viccesek a kicsi butácska minyonok, felnőttek számára is megnevettetően hűek magukhoz. Igazából a film cselekménye és története nem sikerült olyan jóra, mint maga a minyon figurák ötelte. Sablonos "jó és gonosz" sémát hú... Több

2017.12.29 diumiu

Nagyon szerettem a Gru 1. és 2. részét is, de ez a Minyonok számomra csalódás volt... :( Nekem olyan semmilyen volt, totál azt éreztem, hogy ez a rész most azért készült, hogy legyen egy jó bevételük a készítőknek...

2017.07.24 Lonka

Talán még jobbra sikerült mint a Gru filmek. A minionok nagyon karakteres kis lények, a nyelvük imádni való és nagyon kis humorosak, annak ellenére, hogy nem is értjük mit makognak.

2017.12.09 Greeta

Nekem tetszett ez a csak minyonos történet is. Furcsa, hogy egy gyerekmesében gonoszságról van szó, de elég ízlésesen fogták meg a témát és a humora is megfelelő.

2016.10.14 lolita13

aranyos mese volt de őszintén sokkal jobbat vártam mert a Grunak mindkét részét imádtam és gondoltam, hogy hasonló színvonalú lesz ez is de csalódnom kellet egy kicsit.

2019.01.23 Timcsi

Kis sárga tictac figurák. Egyediek és ötletesek, megértem hogy miért szimpatizálnak velük ennyien.

2019.04.23 petraszab

A Gru első része óta töretlen a kis sárga izék sikere. Megérdemelték a saját önálló filmet, a története jó, bár én a múlt kalandozásiból néztem volna többet.

2018.11.15 kevelin

igazából tetszett is meg nem is. nekem a Gru abból is csak az első rész sokkal jobban bejött.