Minyonok

Minions

2015.11.15 prof.zoltan

A minyonokkal mostanság mindent el lehet adni és ez igaz erre a filmre is. Bírom őket, aranyosak, viccesek, de ez a film nem hozta azt, amit vártam tőlük. Egyszer nem rossz, de ebből sokkal többet ki lehetett volna hozni.

2015.08.18 evaka3355

Aranyos kis filmecske, de amilyen felhajtás volt körülötte nekem annyira nem tetszett. Egyszer jó megnézni, de elég belőle annyi. Gyerekeknek nagyon jó időtöltés megnézni. :D

2015.11.26 Niki88

Annyira beharangozták ezt a mesét,de nekem nem volt nagy szám. Cukik ezek a kis minyonok,meg szerethetőek,viccesek is de nem volt nagy történet. Talán csak annyi,hogy jobban megismerhettük ezeket a lényeket,hogy kik is ők.

2015.11.27 Elemer.K

Kicsit jobban megismerhettük ezeket a minyonokat és a tulajdonságuk de komoly történetet nem véltem felfedezni.Ezek a kis sárga figurák csak simán aranyosak és ennyi.

2016.07.15 zselyke

Minyonok egy igazi klasszikus mint a Harry Poter, remekül ki van találva.

2015.12.10 Bius

Annyira beharangozták ezt a filmet.A premier előtt a csaptól is ezt reklámozták ezért néztem meg,mert szinte rábeszéltek.Éreztem,hogy nem kellett volna.Cuki figurák oké,kicsit jobban megismerjük őket külön külön de ennél többet nem nyújt ez a film.

2016.01.26 Eszti

Talán az egész filmet egy szóval le lehetne tudni,hogy cukik.Aranyosak ezek a minyonok,de maga a film túl sokat nem mutatott.Kicsit szórakoztunk a figurákon és ennyi.

2015.10.29 domi1229

Az a baja a filmnek hogy semmi sztorija sincs se eleje se hátulja. De viszont nagyon vicces és igaz is hogy a humor miadt gyártották de attól még valami jó kis történetet találhattak volna ki nekik. Ha már ilyen kreatív kis izéket találtak ki.

2016.03.02 Elizabeth

Imádom. Főleg az angol királynős részeket. Aranyos vicces de a végén a fiatal Gru a legjobb.

2015.11.30 ZsozS

Ugyanakkora csalódás volt, mint a Madagascar pingvinjei. Az előzetesben már láttunk minden jó poént. A végére ár zúgott a fejem a vihogástól meg a gügyögéstől! Ez így mégiscsak sok.

2019.06.02 alkonyfeny

Közepes

Végy egy kedvelt karaktert (Minyonok), egy írót és rendezőt aki arra számít, hogy a közepes sztori és bugyutaság elvisz egy filmet a hátán. Ha két kis gyerekkel nézed, akkor te max. a zenét fogod élvezni, de a végén gyakorlatilag könyörögsz, hogy vége legyen.

2015.11.29 somoha

Nem szokásom rajongani bugyuta sárga bigyókért, de most megtörtént. Még egy tábort is szerveztem a MInionok keretbe helyezve a tábor életét. :)

2016.10.01 Szöszi

Banaanaaaa! Aki látta érti, aki nem nézze meg. Ezek a kis fickók világszerte rabolják el az emberek szívét, nem véletlen. Aranyos, humoros mese és klasszak a betétdalok is. Egyszóval extra szuper, csak ajánlani tudom.

2015.07.22 agi89

Nagyon vártam már, de nem támasztottam vele szembe túl nagy elvárásokat. Amit támasztottam, az is hót' egyszerű: tudjak rajta igazán nevetni. Nos ezt tökéletesen teljesítette. A mozi teremben én voltam az aki a legtöbbet nevetett ( és a leghangosabba... Több