Minyonok: Gru színre lép (2022)

Minions: The Rise of Gru

Ddd   2022. 08. 14.

Nem csalódtam... vagyis csalódtam, de kellemesen, teljesen méltó folytatás :) A humora a helyén van, ahogy a történet is, és a karakterek is jellemesek, szórakoztatóak nagyjából.

Artemisia   2022. 07. 05.

Sárgaláz

Az, hogy a tanítvány néha túlnő a tanítóján hatványozottan igaz a minyonokra. A bájos, kis sárga cukiságok ugyanis a szupergonoszból szuperapává váló gazdájuk, Gru filmjében bukkantak fel először 2010-ben. Akkor mindössze asszisztáltak a cselekményhe... teljes kritika»

Képkockák   2022. 08. 03.

A hosszú várakozás után, amit részben az előző rész remekelése és a Covid miatti csúsztatott megjelenés tett még nehezebbé, végre volt lehetőségem megnézni a filmet, miután vagy fél tucat alkalommal láttam az előzetest. A Minyonok szokás szerint cuki... több»

Gábor390920   2022. 07. 21.

Az első Gru filmben a Minyonok csak kis aranyos mellékszereplők voltak, majd a folytatásokban egyre nagyobb szerepet kaptak. Pár évvel később már önálló filmet is kaptak, ahol láthattuk, hogy honnan jöttek. Most visszatértek Gru-val az oldalukon az 1... több»

HEROES OF THE DAY 2   2022. 07. 12.

Nem rossz folytatás, egyszer mindenképp nézhető. A humor és a karakterek a helyén voltak, teteszett Gru fejlődése is.

lakilúk   2022. 06. 30.

Teljesen biztos voltam benne, hogy nem fogok csalódni a Minyonok folytatásában. Szerintem egyszerűen nem lehet betelni velük, ezúttal is rendkívül aranyosak a poénok, az egész elgondolása a történetnek. Nem érdemesk kihagyni!

LordOfWings   2022. 06. 26.

Szerintem a Minyonok az egyik legszerethetőbb animációs franchise napjainkban, amelyet bármilyen korosztály simán megnézhet. Családi programnak sem utolsó!

A film 796 834 019 forintos bevételt termelt Magyarországon. A hazai mozik összesen 495 776 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

A Minyonok: Gru színre lép a Gru franchise negyedik egészestés mozifilmje.

A Minyonok: Gru színre lép a filmtörténet első animációs előzményfilmhez készült folytatásfilmje.

A Minyonok: Gru színre lép a Gru franchise első filmje, melyben nem működött közre szinkronszínészként John Cygan. Cygan 2017. május 13-án hunyt el, néhány hónappal a Gru 3 premierje előtt.

A Kung Fu Panda folytatásai után ismét animációs filmben vállalt szerepet Jean-Claude Van Damme.

A Minyonok: Gru színre lép Taraji P. Henson második animációs filmje a Ralph lezúzza a netet (2018) után.

Na most kezdenek idegesítőek lenni az Illumination világsikerű sárgaságai. De nem ők tehetnek róla, hanem a cég. több»