Végre otthon!

Home

2020.09.12 harnas1207

Egyszer is alig nézhető rajzfilm. Csöpögő érzelgőség és a logikátlan sztori mellé kapunk pár cicás poént. A Julien király utánzatú kapitány is kellemetlen volt. Számomra az ufós rajzfilmek nem jönnek be. De a célközönségnek pont megfelelő, se több, se kevesebb.

2017.04.14 indingo

Pont ilyenre számítottam. Az űrlények picit furcsák voltak, de mindenképpen kedvelhetőek. A cica imádni való volt és a kislányt is kedveltem. A története helyes.

2015.10.23 dulkap

Számomra a tipikus egyszer nézhető kategória. Van benne kis humor, kis mondanivaló, kis látvány. Azonban valahogy az egész olyan súlytalan, amire másnap már nem nagyon emlékszik az ember. Persze gyerekfejjel biztos élvezetesebb.

2017.07.26 Deku

Egyszer bőségesen elég ez a mese nem rossz de nem a legjobb. Karcsú kis eresztés lett. Mondanám a legszívesebben, de akadnak jó pillanatai a filmnek, ami miatt nem tudom egyértelműen rámondani, hogy borzalmas.

2018.07.25 dailyfilmsan

Nagyon bejött ez a kis mese. Megnevettetett és elgondolkodtatott is. A zenei aláfestései nagyon jók. Nagyon tetszettek a földönkívüli lényeg habitusa és külleme. Nem csalódtam.

2017.07.10 MP170506

Egyszer nézhető, szórakoztató, aranyos mese. Nekem annyira nem jött át, cuki történet, cuki figurák, de nem egy Agymanók...

2019.05.12 Ms. Akárki

Elég gagyi kis animációs mese. Egyszer megnézhető de semmi több. A történet és a karakterek is eléggé kidolgozatlanok. Egyedül egy két aranyos snitt van benne főleg a macskával. Ennél sokkal jobb mesék is vannak, ha esetleg valaki most akart nekiállni. Sajnálom, az előzetesek alapján többet vártam.

2016.08.06 babsy88

Egyszer elkezdtem, de 5 perc után kikapcsoltam, idegesített a légkör amiben játszódik. Egy másik alkalommal túllendültem az elején, aztán egy szerethető kis mese kerekedett ki belőle.

2018.01.05 diumiu

Szeretem a meséket, kedves kis történet amit elmesél, sőt O karakterét kifejezetten csíptem, de úgy összességében nem lett a nagy kedvencem ez a mese, de mint tudjuk ízlések és pofonok.

2017.12.13 Greeta

Az űrlények nem valami pofásak. Olyan kis színes gyurmafiguráknak néztek ki. A történetében persze van egy kisebbségi kislány meg egy cuki cica, hogy mindenki örüljön.

2016.10.14 lolita13

ez egy nagyon aranyos mese amiben a kedvencem az ürlény aki csak barátokat próbál szerzni, de szegény nagyon ügyetlen.

2019.03.09 Timcsi

Nem valami maradandó mesefilm, de egynek megteszi, ha még nem látta az ember. A története közepes, a látványa nekem nem tetszett.

2017.08.09 felicity

A film cuki, a történet szép. Olyan aranyos ez a mese! A sok gyereknek szerintem nagyon tetszett, ahogy nekem is. Le a kalappal a rendezők előtt. Ajánlom a filmet.

2015.08.10 Curacao86

Oh!, ez egy elBÚVoló, cuki és nagyon jó mese-film volt! :) Minden percét élveztem, és még a mondanivalója, tanulság sincs túl erőltetve benne, minden korosztály remekül szórakozhat ezzel a mesével. :)