Derült égből fasírt

Cloudy with a Chance of Meatballs

2024.03.18 orákulum

Aranyos történet egy fiatal feltalálóról. Az alapötlet nyilván képtelenség, de szépen bemutatják az „elméletét”. A karakterek között megtalálunk minden klasszikusat, igazából a legtöbbnél a sablonon túl nincs sok kidolgozás, de egy gyerekeknek szóló ... Több

2018.01.20 mamiéstöti2

A bemutatója alapján nemsok jóra számítottam, de igen kellemes csalódás volt. Gondosan kidolgozott karakterek színesítik.

2021.08.04 Laca//Ho/rr/oR//

Egyből éhes leszel!

Először kicsit szkeptikus voltam ezzel az animációval kapcsolatban. Nem tudtam eldönteni, mégis mire számítsak, látván az előzetesét és a címét. De örülök, hogy megnéztem, és egy kellemeset csalódtam. Jó kis alapötlet volt egy kis sziget lakosságát bemutatván, és azoknak a mindennapjait. Szeretem az efajta stílusú meséket is, amely inkább az állandó pörgésre fekszik rá, és nem az úgynevezett nyugis, lassú animációra. Nagyon egyedi és szórakoztató karaktereket sikerült alkotniuk a készítőknek, igazán sokszínűek és viccesek. Érdekes cselekményt sikerült kitalálni, de szerintem egészen frappáns, miszerint az égből leeső étel lesz a főszerepben. Kicsit bugyutának is tűnik első hallásra, de mégis csak egy animációs filmről van szó, gyerekeknek elsősorban. Érdekes elgondolás, remek alapötlet és végig jópofa jelenetekkel tarkítva, nekem tetszett.

Szuper kis animáció,tele bolondos képsorokkal.Aranyosak a szereplők,és valahogy olyan mindíg nézhetős!Nem okoz fejtörést,nem gondolkozós,csak nézni kell,és annyi.

2018.11.25 dailyfilmsan

Kicsit bugyuta és álmodozó de nekem bejön. Az ötlet egyedi és pont ez a különleges benne. A sok színkavalkád nagyon leköti az ember figyelmét. Nézhetősége már más kérdés, mivel már említettem hogy nem teljesen komoly témákkal foglalkozik, csak szóra... Több

2019.07.21 Ms. Akárki

Egyik kedvenc mesém. Olyan jókat lehet rá nasizni:D Érdekes és akciódús cselekményű érzelmes film a kis Flint-ről ki anya nélkül nőtt fel és csak a feltalálás élteti, de senki nem hitt benne, míg fel nem találta a "kajagépét"... Izgalmas volt nagyon.

2017.08.07 felicity

Már régen láttam de nagyon tetszett. Jó kis film. Jó az animáció, jók a karakterek és nagyon jó történet. Vicces, látványos és egy picit még izgalmas is. :)

2018.03.19 hackerjulcsi

Jó az alapötlet, de maga a kivitelezés, a karakterek megjelenítése, maga a világ megjelenítése nem igazán tetszik. Mindenesetre szerintem klassz mesefilm gyerekeknek, mert elég elvont, fantáziadús és szellemes. :)

2018.03.30 NFG

Nekem nagyon bejött! Tulajdonképpen kifejezetten tetszett, hogy ilyen színvilágot sikerült összehozni a különböző ételekből! A története pedig szerintem nagyon aranyos!

2017.01.24 Olivér Rózsa

Régebben láttam már de nem tetszett. Unalmas volt nekem és szerintem gyerekek számára is az. Rakhatak volna vele több poént és tanulságot.

2017.12.30 authorgirlll

Különleges történet különleges géppel. Ahogy az étel esni kezd az égből a város ünnepelni kezdi az elnyomott ifjút de a legkisebb gond esetén is azonnal őt hibáztatják. A főszereplő kitartása miatt lett ilyen jó ez a film

2015.06.05 Brigusz724

A történetét imádom, olyan egyedi. A szereplők elég rondácskák lettek szerintem, de nagyon vicces kis mese. És milyen szépen megjelenik benne, hogy az emberek mennyire telhetetlenek, mert semmi baj nem lett volna a kajacsináló Flödszömdöförrel, ha nem terhelik túl... ejnye...

2015.07.23 london2012

Szórakoztató kikapcsolódást nyújthat ez az animációs mese az egész család számára. Aranyos történet vicces jelenetek és szereplők bátran ajánlom kicsiknek nagyoknak egyaránt.

2016.05.21 Gecko

Igazán kreatív mese.Különös elképzelés ,hogy az égből étel potyogjon de a rajzolás és a történet el tudja hitetni a nézővel ,hogy ez lehetséges és mi is ebben a világban lehetünk. Szórakoztató ,humoros és igazi családi mese.