Derült égből fasírt

Cloudy with a Chance of Meatballs

2015.06.28 ElfRider

A mesékben megszokhattuk a valóságtól nagyban elrugaszkodott történeteteket, de itt a szokásosnál is szabadabban engedte szárnyalni fantáziáját a szerző. Égből hulló, és életre kelő ételek, sok humorral fűszerve. Egy kis szerelmi történet is megjelenik köretként. Aranyos.

2015.06.16 cunci

A sztori érdekes. Egy valamin lepődtem meg: hogy itt is mint a Pixaros filmeknél, a mondanivaló van előtérben és csak utána következnek a poénok és az akciók. A karakterek jól eltaláltak, de azért van pár sablonfigura mint a polgármester, de ezt elné... Több

2015.04.23 mimi

A Derült Égből Fasírt az elejétől a végéig szórakoztató és igazán vicces film. Szinte egy percre sincs megállás, mindig történik valami izgalmas. A látvány is lenyűgöző, ahogy a különféle színű ételek színeiben pompázik a vászon.

2017.10.22 veresszsoltika

Klassz szetretehető , aranyos animációs film, nagyon cuki, szerethető karakterekkel, figurákkal. A történet is megragad, elvarázsol, kellemes, karakteres.

2017.07.04 gerda

Vicces kis mese, egyedi történettel. Minden gyereknek ajánlom, hogy nézze meg. A második részt még nem láttam de remélem abban sem fogok csalódni semmilyen téren.

2016.07.24 Igob1

Az egyik kedvenc animációs mesém mostanában. Már számtalanszor láttuk az egész családdal miközben főzőcskézünk. Valahogy megéhezik tőle az ember:D Aranyos a történet, a karakterek és a zene is nagyon passzol az egész megteremtett sziget hangulatához.

2016.02.04 Cirmici

Annyira de annyira jó ez a mese!!! Jó a sztorija, a képi világa, és a sok sok finomság. Nyaminyami! Szerintem nagyon aranyos és vicces is egyben. lenyűgöző

2015.09.01 Barthy

Ennél rosszabbat már el se tudnék képzelni. Ezt senki se gondolhatja komolyan. Lehet velem van a baj de nekem ez sajnos nagyon nem tetszett. Időpazarlás volt ezt bátran mondhatom.

2015.03.03 RókaÚr

A Derült égből fasírt egy jópofa gyerekfilm, amin azért a nagyobbak, az örök gyerekek is jót szórakozhatnak. A történet ötletes, természetesen képtelen és végtelenül aranyos. A szerelmi szál teszi a filmet igazán érdekessé és aranyossá. Nem hiányozha... Több

2015.02.23 Jcsornane

Vicces egy mese kicsiknek nagyoknak is :) Nagyon jópofa a történet és a főszereplő, és tele van humorral a legjobb fajtából.

2015.03.31 lexaa_95

Nagyon ötletes rajzfilm, nagyon jó történettel, viccekkel fűszerezve, szóval tökéletes.

2015.04.12 FunBoi

Ez egy igazán eredeti történet jó körítéssel tálalva. Az írok humoruknál voltak, mi pedig jóízűket nevettünk a szaftos poénokon. A gyerekek pedig szinte falták a filmet. Nincs benne semmi olyasmi, ami megülné a kisebbek gyomrát, könnyen emészthető da... Több