indingo   2019. 07. 04.

Jól összerakott és nem csak a gyerekek, de a felnőttek is kiválóan szórakozhatnak ezen a filmen, ahol fantasztikusan kihangsúlyozzák az állatok jellemvonásait. Több szálon futó aranyos kis történet a barátságról, a szeretetről és a hűségről.

Szilonka   2019. 07. 25.

Nagyon tetszett ez a mese. Jó volt benn a vidéki élet bemutatása, látványra is nagyon izgalmas volt. Kellemes 90 perc a film.

Ms. Akárki   2019. 07. 18.

Nagyon kellemes meglepetés volt ez a film, pedig elég rossz kritikákat olvastam róla lőtte, amit nem igazán tudok hova tenni. Max történetszála kifejezetten tetszett, ahogy lekűzdi a félelmeit. Izgalmas, pörgős mese ami minden korosztály számára megfelelő kikapcsolódást nyújt.

Lonka   2019. 08. 14.

Az első rész tán tudott még újdonságokat behozni, több szereplő kiteljesedett. A humora nagyon ott van.

Greeta   2019. 07. 14.

Helyes kis mese, de valahogy az első itt is jobb volt mint úgy általában. Felnőtteknek is ajánlott mese, mert lendületes és a története is élvezhető .

A kis kedvencek titkos élete 2 ugyan nem emelkedik Pixar-i magasságokba, de 86 perces játékideje alatt mégis képes végig szórakoztatni nézőit. Kutya, macska és úgy összességében állatbarátoknak, valamint családosoknak kötelező nyári nézni való. több»

Egy egyszerű történet, egyszerűen végig vezetve, egyszerű, de aranyos karakterekkel. Ha az ember ennyit vár tőle, akkor pontosan azt kapja, amit szeretne, és még fiatal rokonai figyelmét is lekötheti másfél órára. Abban pedig biztos vagyok, hogy a kisállattartóknak okoz majd néhány örömteli pillanatot, amikor kedvencük jellegzetes viselkedésére ismernek a film során. több»

Chris Renaud rendezéséből azért világszinten nem lesz bődületes égés – mindenesetre, ha az Illumination esetleg mégis bevállalna egy folytatást, van egy olyan érzésem, hogy levonják a tanulságokat. több»

A film összbevétele 378 676 550 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 534 170 562 forintot termelt. A hazai mozik összesen 388 566 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

A kis kedvencek titkos élete 2 az Illumination negyedik olyan filmje, melynek a játékideje pontosan 86 perc (Lorax, A kis kedvencek titkos élete, A Grincs).

A Gru mellett A kis kedvencek titkos élete az Illumination másik és egyedüli olyan filmje, melyhez folytatás készült.

A kis kedvencek titkos élete 2 az Illumination animációs stúdió 10. egészestés filmje.