A kis kedvencek titkos élete

A kis kedvencek titkos élete

The Secret Life of Pets

A kis kedvencek titkos életében Maxnek, egy manhattani család kedvenc háziállatának az élete egyik pillanatról a másikra a feje tetejére áll, amikor gazdája befogad egy keverék ölebet, Duke-ot. Maxnek és Duke-nak félre kell tenniük a személyes nézeteltéréseiket, amikor rájönnek, hogy a fehér… Több

Ország: Amerikai Egyesült Államok, Japán, Franciaország
Premier (HU): 2016.08.04. | SkyShowtime (2023.02.14.) | Netflix (2023.08.17.)

2024.02.18 Schumy1

Teljesen véletlenül hozott össze vele a sors, muszájból néztem meg, de kellemesen csalódtam. Szórakoztató a javából. Sokat nevettünk a gyerekkel.

2017.03.07 Laca//Ho/rr/oR//

Nagyon jó animációs film lett. Tele sok jó pofa viccel, és nagyon jól bemutatja a kutyák kis életüket. Jó kis storyt csináltak. Élvezetes mind gyerekeknek és felnőtteknek.

2017.04.10 indingo

Nagyon kis pofásak voltak a karakterek, a cicát imádtam. Az, hogy mennyre gyerekbarát mát más kérdés. A nyuszi például elég erőszakos és furcsa gondolatai vannak.

2016.08.14 ArpiHajdu és Réci

Egy jól sikerült animációs film, amelytől kicsit tartottam, de nagyon kellemesen csalódtam. A karakterek jópofák és kellőképp eltúlzottak, a történet rövid, pörgős, emellett pedig rengeteg filmes utalás van benne, ezt érdemes figyelni. Nemcsak a kicsik, de a nagyok is élvezhetik a filmet, mindenkinek ajánlom!

2016.08.06 Thibo84

Tele jópofa poénokkal és karakterekkel. Nem kell aggódni, hogy unatkozna az ember alatta. Annyira magával ragadt az események, hogy csak azt vettem észre, vége is van. Ráadásul a 3D-re sincs panaszom.

A film összbevétele 875 457 937 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 857 360 629 forintot termelt. A hazai mozik összesen 657 642 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

A film zenéjét Alexandre Desplat szerezte, aki 2015-ben nyerte el az Oscar-díjat a Grand Budapest Hotelért.Szerző: Laca//Ho/rr/oR//

A film forgatókönyvét Cinco Paul és (a Horton, a Gru 1-2 és a Lorax írói) kezdték el írni, ám időközben el kellett kezdeniük a Gru 3 történetével foglalkozni, így A kis kedvencek titkos életét fejezte be. Szerző: ArpiHajdu és Réci

Hógolyó karaktere részben a Gyalog galopp című film vérnyulán alapszik, részben pedig egy Pixar rövidfilm a Presto ihlette meg a készítőket. Szerző: ArpiHajdu és Réci

Gigi gazdáinkat kinézetét valós személyekről mintázták. Louis C. K. (a főszereplő Max hangját kölcsönzi), valamint Ellen DeGeneres alkották a mintát.Szerző: ArpiHajdu és Réci

(2016. 08. 18.)
Chris Renaud a két Gru és a Lorax után ismét az Illumination Entertainment színeiben bizonyítja, hogy ha cukiságról van szó, ő a legnagyobb szakértő. A kis kedvencek titkos élete tökéletes animációs élmény: szerethető és vidám, kicsiknek és szüleiknek egyaránt. 7/10 Több

Értékelés: 9.5/10
(2016. 08. 04.)
duplakritika
Fráter Zsuzsanna: Összességében, ha A kis kedvencek titkos élete történetében nem is a legkorszakalkotóbb, de mindenképpen az év és a nyár legmókásabb és legcukibb animációs filmje. Jól megtervezett, feszített tempójú, tele humorral, remekül kidolgozott és egyedi karakterekkel. Kutyásoknak és nem kutyásoknak is egyaránt kötelező! 95/100 A film öss... Több

(2016. 08. 05.)
Mit csinálnak háziállataink, amikor nem vagyunk otthon? Bizonyára vicces dolgokat. De van ebben annyi kakaó, hogy megtöltsön másfél órát? Persze, hogy nincs. Szerencsére azonban nem csak a remek alapötletig terjedt az alkotók fantáziája. 80% Több

(2016. 08. 02.)
Igazi családi kikapcsolódást kapunk, de igazán csak bizonyos kor felett élvezhető, a sok utalás miatt. Azért a gyerekek sem maradni ki a jóból, nekik ott a rengeteg változatos, beszélő állat, akik nagyon cukik. Legalábbis elsőre. Egy jó tanács: Minden fehér színű aranyos állat minimum zakkant! 7/10 Több

(2016. 08. 08.)
Mindent összevetve, a Kis kedvencek titkos életét senki sem fogja nagyon megbánni, ha kihagyja egy bizonyos életkor felett. 5/10 Több
Zootropolis+
Mondókák városa