A kis kedvencek titkos élete

The Secret Life of Pets

2024.02.18 Schumy1

Teljesen véletlenül hozott össze vele a sors, muszájból néztem meg, de kellemesen csalódtam. Szórakoztató a javából. Sokat nevettünk a gyerekkel.

2017.03.07 Laca//Ho/rr/oR//

Nagyon jó animációs film lett. Tele sok jó pofa viccel, és nagyon jól bemutatja a kutyák kis életüket. Jó kis storyt csináltak. Élvezetes mind gyerekeknek és felnőtteknek.

2017.04.10 indingo

Nagyon kis pofásak voltak a karakterek, a cicát imádtam. Az, hogy mennyre gyerekbarát mát más kérdés. A nyuszi például elég erőszakos és furcsa gondolatai vannak.

2016.08.14 ArpiHajdu és Réci

Egy jól sikerült animációs film, amelytől kicsit tartottam, de nagyon kellemesen csalódtam. A karakterek jópofák és kellőképp eltúlzottak, a történet rövid, pörgős, emellett pedig rengeteg filmes utalás van benne, ezt érdemes figyelni. Nemcsak a kicsik, de a nagyok is élvezhetik a filmet, mindenkinek ajánlom!

2016.08.06 Thibo84

Tele jópofa poénokkal és karakterekkel. Nem kell aggódni, hogy unatkozna az ember alatta. Annyira magával ragadt az események, hogy csak azt vettem észre, vége is van. Ráadásul a 3D-re sincs panaszom.

2017.08.30 Deku

Fogalmam sincs mi lett ez a film, annyira rossz, hogy az kegyetlen. Legalábbis az én ízlésemnek egy kicsit sem volt megfelelő. Voltak jó részek és igazából tetszhetett is volna de valami nem volt meg benne.

2017.12.04 HercegPeter

Gyerekeknek tuti tetszik, nekem csak "egyszernézős" kategória. Aranyos, kedves és vicces, de semmi újat nem mutat igazából. Rengeteg állatos rajzfilm készül mostanság, szóval nem hiánypótló alkotás. De azért egyszer mindenképpen nézhető.

2019.07.29 Szilonka

Az utóbbi idők legjobb animációs filmje. A látványa nekem nagyon bejött, jók és változatosak a karakterek.

2016.10.19 MP170506

Nagyon vártam ezt a mesét, de sajnos hatalmas csalódás volt. Az előzetesben le lett lőve szinte az összes poén, végig untam az egészet, néha már úgy gondoltam inkább kikapcsolom. Ez nem jött össze....

2019.07.21 Ms. Akárki

Nagyon jó mese lett. Az utóbbi években talán a legjobb. Bár a cím nem igazán tükrözi a film valódi történéseit, tartalmát. Izgalmas kalandok tömkelege a film. Főleg Chloe és Max volt a kedvenc.

2018.12.06 harnas1207

Sajnálom ezt a filmet, mert hangulatos volt a beharangozása. A karakterek érdekesek és szerethetőek. De maga a mese nagyon gyenge lett. Az egész lufi kidurrant a moziba. A vicces előzetesek ellenére a filmbe nem volt semmi poén. Csalódás!

2018.04.20 TomÁcs

Aranyos, plüssfigura hatású figurák. A cím nem teljesen passzol, az elején még kapunk ebből is egy kis ízelítőt, de utána egy egészen más történet bontakozik ki.

2016.08.12 MMcFly2015

Nem estem hasra ettől a mesètől, pedig nagyon erősen hangsúlyozták, hogy Gru ès Minyonok kèszítői csinálták. Kb az előzetesben a szerethető poènok bele vannak zsúfolva. Az eleje mèg tetszik, a házi kedvenvek reakciói, mikor haza èr a gazdi. A problèm... Több

2018.10.30 VvV

Én tudtam élvezni a mesét. Jó pofa a története, sokszor humoros is. Jók a karakterek. Kell ennél több?