Vélemények: A kis kedvencek titkos élete (2016)

Láttad a filmet? Oszd meg a véleményed a közösséggel!

Laca//Ho/rr/oR//   2017. 03. 07.

Nagyon jó animációs film lett. Tele sok jó pofa viccel, és nagyon jól bemutatja a kutyák kis életüket. Jó kis storyt csináltak. Élvezetes mind gyerekeknek és felnőtteknek.

indingo   2017. 04. 10.

Nagyon kis pofásak voltak a karakterek, a cicát imádtam. Az, hogy mennyre gyerekbarát mát más kérdés. A nyuszi például elég erőszakos és furcsa gondolatai vannak.

ArpiHajdu és Réci   2016. 08. 14.

Egy jól sikerült animációs film, amelytől kicsit tartottam, de nagyon kellemesen csalódtam. A karakterek jópofák és kellőképp eltúlzottak, a történet rövid, pörgős, emellett pedig rengeteg filmes utalás van benne, ezt érdemes figyelni. Nemcsak a kicsik, de a nagyok is élvezhetik a filmet, mindenkinek ajánlom!

Deku   2017. 08. 30.

Fogalmam sincs mi lett ez a film, annyira rossz, hogy az kegyetlen. Legalábbis az én ízlésemnek egy kicsit sem volt megfelelő. Voltak jó részek és igazából tetszhetett is volna de valami nem volt meg benne.

HercegPeter   2017. 12. 04.

Gyerekeknek tuti tetszik, nekem csak "egyszernézős" kategória. Aranyos, kedves és vicces, de semmi újat nem mutat igazából. Rengeteg állatos rajzfilm készül mostanság, szóval nem hiánypótló alkotás. De azért egyszer mindenképpen nézhető.

wintermat   2016. 08. 17.

Délutáni lazításnak vagy éppen egy családi mozinak abszolút megfelelő film, legyen szó 4 éves kisgyerekről vagy őszülő apukákról, vesszen össze velem bárki, de szerintem mindenki számára élvezhető filmre sikeredett. Még az otthon ülő kiskedvenceknek is csak ajánlani tudom, ha egy kis kikapcsolódásra vágynak.

MP170506   2016. 10. 19.

Nagyon vártam ezt a mesét, de sajnos hatalmas csalódás volt. Az előzetesben le lett lőve szinte az összes poén, végig untam az egészet, néha már úgy gondoltam inkább kikapcsolom. Ez nem jött össze....

Szilonka   2019. 07. 29.

Az utóbbi idők legjobb animációs filmje. A látványa nekem nagyon bejött, jók és változatosak a karakterek.

Thibo84   2016. 08. 06.

Tele jópofa poénokkal és karakterekkel. Nem kell aggódni, hogy unatkozna az ember alatta. Annyira magával ragadt az események, hogy csak azt vettem észre, vége is van. Ráadásul a 3D-re sincs panaszom.

diumiu   2018. 01. 30.

Hihetetlen nagy várakozás volt bennem, hogy láthassam a filmet, de azt kell mondanom, hogy összességében csalódás volt, mégpedig azért mert az előzetes jobban sikerült mint maga a film. Pedig a karakterek aranyosak voltak, leszámítva a nyuszit, de egyszerűen nem sikerült jól ez a mese.

MKristijan   2018. 09. 30.

Kőegyszerű film, de ennek ellenére annyira szórakoztató, mint amit egy családi vígjátéktól elvárnánk. Perszer egyszernézős, és sok tanulsága nincs, viszont a gyerekek élvezni fogják.

TomÁcs   2018. 04. 20.

Aranyos, plüssfigura hatású figurák. A cím nem teljesen passzol, az elején még kapunk ebből is egy kis ízelítőt, de utána egy egészen más történet bontakozik ki.

harnas1207   2018. 12. 06.

Sajnálom ezt a filmet, mert hangulatos volt a beharangozása. A karakterek érdekesek és szerethetőek. De maga a mese nagyon gyenge lett. Az egész lufi kidurrant a moziba. A vicces előzetesek ellenére a filmbe nem volt semmi poén. Csalódás!

VvV   2018. 10. 30.

Én tudtam élvezni a mesét. Jó pofa a története, sokszor humoros is. Jók a karakterek. Kell ennél több?

Ms. Akárki   2019. 07. 21.

Nagyon jó mese lett. Az utóbbi években talán a legjobb. Bár a cím nem igazán tükrözi a film valódi történéseit, tartalmát. Izgalmas kalandok tömkelege a film. Főleg Chloe és Max volt a kedvenc.

MMcFly2015   2016. 08. 12.

Nem estem hasra ettől a mesètől, pedig nagyon erősen hangsúlyozták, hogy Gru ès Minyonok kèszítői csinálták. Kb az előzetesben a szerethető poènok bele vannak zsúfolva. Az eleje mèg tetszik, a házi kedvenvek reakciói, mikor haza èr a gazdi. A problèma nekem inkább a gonosz brigádnál kezdődött. Elèg erőltetett, ès irreális jelenetek jöttek, amik már nekem nem fèrtek bele, mese ide, vagy oda. A gonosz nyuszi ès társai egyáltalán nem jöttek be. Az animáció valóban kissè fura, nem egy elismert studióhoz vall, de ezeket a ,,kockafigurákat" egy idő után meg lehet szokni. A reklámokból ítèlve azt gondoltam, hogy a Zootropolisnak ès Agymanóknak mèltó ellenfelèt láthatom, de sajnos a közelèbe sem èr. A kis kedvencek titkos èletèről már nem igazán lehet elmondani, h korosztálytól függetlenül nèzhető, de biztos vagyok benne, hogy a 6-12 èves gyerekek remekül fognak rajta szórakozni. Akció ès cukiság bőven van a masfèl órában. A 3D-s effektek pedig szuperek, ès nem csak egy-kettő jelenetben.

felicity   2017. 08. 07.

Izgalmas, cuki de tanulságos film. jók a karakterek, jó az animáció, a stílus. mindenkinek egyaránt ajánlom.

Lonka   2017. 07. 24.

2018-ban jön az újabb rész, amire nem biztos hogy szükség lenne. A mese eleje helyesnek mondható, akinek van valamilyen kis háziállata biztos elmosolyodott valamelyik jeleneten. Az őrült nyuszi feltűnésével már gyengült a sztori.

Timcsi   2019. 01. 23.

Nagyon aranyos mese, végre a figuráktól sem ijed meg az ember. A történetén én sokat nevettem.

Greeta   2017. 12. 09.

Felnőttek is bátran megnézhetik ezt a mesét. Nagyon aranyos és vicces a történetbe sokat beleraktak a készítők. Imádtam minden percét a cica haláli.

kevelin   2017. 10. 14.

HIhetetlenül vártam ezt a filmet. Az állítokról szóló történet engem nagyon megfogott a előzetes alapján de egyszerűen szörnyen rosszra sikeredett. Nagyon csalódtam benne

SzFa   2017. 09. 27.

Az első trailer megjelenése óda nagyon vártam. Sajnos nekem egy kicsit csalódás volt, mivel a legjobb részeket már az előzetesekben bemutatták, ami igazán vicces és aranyos volt, de kár hogy nem tartogattak többet belőlük. A történet szívmelengető, aranyos, és a karakterek is nagyon cukin vannak elkészítve. Összességében egy jó animációs mesefilm.

petraszab   2019. 04. 23.

Nem lett a kedvenc mesém, de azért egyszer-kétszer meg lehet nézni. A története aranyos, jó az alapötlet, és a szőrmók kutya nagyon cuki.

NFG   2018. 03. 30.

Szerintem szép lett az animációja és nagyon aranyos volt a sztori is! Habár én többet vártam volna tőle az előzetes alapján! Kisgyerekek biztos jobban élvezik azért!

Csillagpor   2018. 09. 30.

Nagyon édes történet, de sajnos ez inkább gyerekeknek szólt, bár ez nem baj, csak nem így reklámozták. A címéből sem ez volt iránymutató. Én szívesebben megnéztem volna, hogy a házban mit csináltak, vagy bandáznak az állatok, játszanak stb míg a gazda munkában van. Egy egész kis új valóságot, világot lehetett volna létrehozni, mely az emberek szeme elől rejtve van. Hát sajnos az előzetes viccesebb volt mint maga a film. Ettől függetlenül jó ez a mese csak többet vártam. Olyan tipikus állat hazatalálós mese lett.

Meea   2018. 07. 25.

Az ember a címből másra is számíthatna, de a mese nézése közben kellemes csalódást kaptam. A történet visz magával, az aranyosabbnál aranyosabb állatkák pedig az elragadó viselkedésükkel teszik csodásabbá a filmet.

Vágottszemű   2019. 03. 23.

Aranyos film. Amikor néztem, élveztem, de most újranézve nem volt olyan nagyon jó. Simán a nézhető kategóriában van, de semmi kiemelkedőt nem mutat fel.

Tibor1114   2016. 11. 03.

Egy szuper családi mozi.A karakterek szerintem nagyon jól megformáltak. Jó poénok vannak a filmben bár egy kicsit langyos a végkifejlet.Szerintem nagyon érdemes megnézni,

Gábor Rózsa   2017. 01. 30.

Nálam annyira nem működött ez a film, hogy végig se néztem. Egy végtelenül unalmas történet kezdett kibontakozódni, amit már kívülről tudtam, hogy hogy fog alakulni.

Adepto   2017. 08. 23.

Nagyon aranyos film, rég látott igazán gyönyörű látványvilággal! A poénok jók és tényleg viccesek. Kellemes zenei aláfestések, "ismerős", de nem megunható karakterek. Abszolút ajánlom bármely korosztálynak. Szerintem jól fogja magát érezni. Én így tettem!