A kis kedvencek titkos élete

The Secret Life of Pets

2016.08.17 wintermat

Délutáni lazításnak vagy éppen egy családi mozinak abszolút megfelelő film, legyen szó 4 éves kisgyerekről vagy őszülő apukákról, vesszen össze velem bárki, de szerintem mindenki számára élvezhető filmre sikeredett. Még az otthon ülő kiskedvenceknek is csak ajánlani tudom, ha egy kis kikapcsolódásra vágynak.

2018.01.30 diumiu

Hihetetlen nagy várakozás volt bennem, hogy láthassam a filmet, de azt kell mondanom, hogy összességében csalódás volt, mégpedig azért mert az előzetes jobban sikerült mint maga a film. Pedig a karakterek aranyosak voltak, leszámítva a nyuszit, de egyszerűen nem sikerült jól ez a mese.

2017.07.24 Lonka

2018-ban jön az újabb rész, amire nem biztos hogy szükség lenne. A mese eleje helyesnek mondható, akinek van valamilyen kis háziállata biztos elmosolyodott valamelyik jeleneten. Az őrült nyuszi feltűnésével már gyengült a sztori.

2018.09.30 MKristijan

Kőegyszerű film, de ennek ellenére annyira szórakoztató, mint amit egy családi vígjátéktól elvárnánk. Perszer egyszernézős, és sok tanulsága nincs, viszont a gyerekek élvezni fogják.

2017.12.09 Greeta

Felnőttek is bátran megnézhetik ezt a mesét. Nagyon aranyos és vicces a történetbe sokat beleraktak a készítők. Imádtam minden percét a cica haláli.

2019.01.23 Timcsi

Nagyon aranyos mese, végre a figuráktól sem ijed meg az ember. A történetén én sokat nevettem.

2019.04.23 petraszab

Nem lett a kedvenc mesém, de azért egyszer-kétszer meg lehet nézni. A története aranyos, jó az alapötlet, és a szőrmók kutya nagyon cuki.

2017.10.14 kevelin

HIhetetlenül vártam ezt a filmet. Az állítokról szóló történet engem nagyon megfogott a előzetes alapján de egyszerűen szörnyen rosszra sikeredett. Nagyon csalódtam benne

2017.08.07 felicity

Izgalmas, cuki de tanulságos film. jók a karakterek, jó az animáció, a stílus. mindenkinek egyaránt ajánlom.

2018.09.30 Csillagpor

Nagyon édes történet, de sajnos ez inkább gyerekeknek szólt, bár ez nem baj, csak nem így reklámozták. A címéből sem ez volt iránymutató. Én szívesebben megnéztem volna, hogy a házban mit csináltak, vagy bandáznak az állatok, játszanak stb míg a gazd... Több

2017.09.27 SzFa

Az első trailer megjelenése óda nagyon vártam. Sajnos nekem egy kicsit csalódás volt, mivel a legjobb részeket már az előzetesekben bemutatták, ami igazán vicces és aranyos volt, de kár hogy nem tartogattak többet belőlük. A történet szívmelengető, a... Több

2016.11.30 stomachh

Azert en jobbra szamitottam az elozetes alapjan. Az elso 20 perc teljesen jo volt, de utana mar csak parszor nevettunk fel hangosan mi felnottek.

2018.03.30 NFG

Szerintem szép lett az animációja és nagyon aranyos volt a sztori is! Habár én többet vártam volna tőle az előzetes alapján! Kisgyerekek biztos jobban élvezik azért!

2020.09.16 HannaK

Marha jó kis mesefilm. Felnőtt fejjelt is láttam már vagy 5x. A kis házikedvencek legfőbb jellemvonásait jól kivették a készítettek és egy valóban humoros filmet sikerült összerakni.