A kis kedvencek titkos élete

The Secret Life of Pets

2016.09.27 Zoe091

Imádom, már nagyon vártam egy olyan animációs filmet, ami megmutatja mit csinálnak a kis kedvencek, amikor egyedül vannak hagyva otthon. Tetszik, hogy nem csak kutya és macska van benne, hanem más háziállatok is. Vicces volt, jól szórakoztam rajta, ajánlom mindenféle korosztálynak.

2017.09.28 Bibabac

Nagyon nem azt kaptam, amit szerettem volna. Az előzetesnek semmi köze a film történetéhez, egy egyszerű elveszett kisállatos történet, ami elég erőltetettre sikerült, és poénok sem nagyon vannak benne. Az állatkák cukik, de egyiket sem kedveltem meg... Több

2016.12.07 Szorcsik

Nagyon aranyos kis mesefilm, főként gyerekeknek, de nem csak nekik. Nagyon mulatságosak, jópofák az állatok a filmben, hamar megkedveli őket a néző. Kedves filmecske.

2016.09.12 Lost Silver Book

Aranyos mese, egyszer meg lehet nézni. Bővebben: Az előzetesét látva szinte minden poént ki is pipáltunk a filmből. Izgulni nagyon nem lehet rajta - legalábbis annak nem, aki már látott pár mostani egész estés animációs mesét - hiszen a karakterek má... Több

2016.11.01 kicsimano

Sokszor elgondolkoztam már azon, vajon mit csinál a kutyám, mikor egyedül van. Örülök, hogy erre a gondolatra, kérdésre építkezve egy ilyen szuper kis animációs film is megszületetett, nagyon tetszett.

2016.10.04 niky86

A kis kedvencek titkos élete egy aranyos kis animációs film, de inkább a fiatalabb korosztályt célozta meg a film. Van benne néhány vicces jelenet, de a a karakterek inkább aranyosak, mint humorosnak. Összességében tetszett, nem volt rossz.

2016.10.03 zoleykrajcsi

A kis kedvencek titkos élete aranyos kis mesefilm, főleg gyerekeknek, fiataloknak és gyermeklelkű felnőtteknek. Nem az a tipikus animációs film, amin egy felnőtt ugyanúgy szórakozik, mint egy gyerek, de tényleg nem rossz. Tetszett benne a sok utalás más filmekre.

2017.02.09 Ancsus

Aranyos kis mese egy csomó szerethető és vicces karakterrel. Szeretem az olyan meséket, amelyek a felnőtteket is képesek szórakoztatni, megnevettetni. Nos, A kis kedvencek titkos élete épp ilyen.

2017.07.04 gerda

Nagyon vártam ezt a mesét de egy idő után már unalmassá vált és nem sok kedvvel, de végig néztem. Jobbra számítottam, talán több poénra vagy jobb történetre.

2017.02.23 Beuszi

Tündéri, szórakoztató mese, nem csak gyerekeknek. Imádom az olyan animációs filmeket, melyeken egy felnőtt ugyanolyan jól tud szórakozni, mint egy gyerek és A kis kedvencek titkos élete pontosan ilyen.

2017.01.17 Katkatt

Picit azért én jobbra számítottam. Több rész szólhatott volna arról, hogy mit csinálnak a kiskedvencek, ha nincs otthon a gazdi.

2017.01.07 holnaputan

A halál és az ölés szó túl sokszor hangzik el egy meséhez képest. Felnőttként vicces volt, de gyereknek nem mutatnám meg. A nyuszi tetszett a legjobban.

2016.12.13 Maxima

Nagyon látványos és aranyos a film. A figurák nagyon aranyosak és karakteresek. Szórakoztató és magával ragadó, szívhez szóló. Kategóriájában a jobbak között van!

2016.12.02 gubimari

Bájos animációs filmvígjáték nemcsak gyermekeknek, hanem gyermeklelkű felnőtteknek is. Csodálatos a grafikájaa filmnek, az állatszereplők pedig egytől egyig szerethetőek, aranyosak.