Játssz egy 80 cm képátlójú Hyundai okostvéért! Login

Egy bogár élete (1998)

A Bug's Life

Sabnock Sanatory   2019. 08. 31.

A világunk csak kicsiben,és nekünk alulról.Ez mindenesetre nagyon teszik.Lényege: -Ha hibázunk,azt csak mi tehetjük jóvá.Bármibe kerül is. Ajánlott kis családi mese.

ArpiHajdu és Réci   2017. 06. 10.

Elszabadult a bolhacirkusz

A mese, ahol szó szerint kell értelmezni azt, hogy elszabadult a bolhacirkusz. A Pixar az 1995-ös Toy Story sikere után a második egész estés filmjével sem vallott szégyent. Az Egy bogár élete, akárcsak a stúdió többi animációja, igazi családbarát al... teljes kritika»

Orosz István   2016. 05. 28.

Igazi tanulságos mese. Szerintem fürgével nagyon sok mindenki tud azonosulni, igazi különc akit megvet bírál a társadalom amiben él, mellette jól elszúrja a dolgokat pedig csak segíteni akar. Ellenben a közösségért él, és megoldást talál a közös prob... több»

dailyfilmsan   2018. 11. 19.

Kedves volt és merész a rajzfilm. Merész mert sok olyn dolgot mutattak be a rajzfilmben ami a hangyákra nem jellemző. Inkább a gyerekek számára készült. Persze felnőttként is meg lehet nézni, de a figyelmünket annyira nem tudja lekötni.

Ms. Akárki   2019. 05. 18.

Igazi kis társadalmi ranglétrát és káoszt hoztak össze a készítők ebben a mesében. A hangyák akik a munkájukkal mindenkit ellátnak, de ezért cserébe védelmet kapnak külső behatolókkal szemben, elvileg...igazi kis maffiacsalád zsarolja őket. Nekem nag... több»

Bazzzsi   2017. 11. 20.

Mindig kedveltem a kis rovarokat, bogarakat. Egy miniatűr világot mutat be a film, imádtam, hogy ilyen színes és harsány a film. A történetében vannak célok, ami olykor elmarad egy mesénél.

TomÁcs   2018. 04. 18.

Bogaras mese, nem csak bogarasoknak. Lendületes a története, szépek a kis ízeltlábúak, bár azt nem értettem, hogy miért kék a hangya. Többször láttam már, jó mese.

Bogár városban az A113 felírat mellet látható 1195-ös szám ami utalás az 1995-ös Toy Storyra ami az első egész estés Pixar film.

(AngelCass)

Cirkuszi autón látható J.Grant bakery felírat ami utalás Joe Grant-re aki társírója volt Dumbonak.

(AngelCass)

Amit a cirkuszban használnak varázsdobozként, az egy kínai ételesdoboz házas mintával amit előszeretettel használ a Pixar, a Lecsóban is Linguini hűtőjében megtalálható, Az Agymanókban a kislány az asztalnál ebből falatozgat szomorúan sőt az étterem fel is tűnik az Agymanók stáblistás részénél.

(AngelCass)

Fa ami árnyékot ad a bolynak feltűnik más Pixar filmben is mint a Toy Story vagy az Up.

(AngelCass)

Szöken a fő gonosz sáska szemén is látható a jellegzetes seb amit Zordon is viselt az Oroszlánkirályban, de Szökkennek a jobb szemén míg Zordonnak a bal szemén helyezkedik el.