Vélemények: A kis kedvencek titkos élete 2 (2019)

Láttad a filmet? Oszd meg a véleményed a közösséggel!

indingo   2019. 07. 04.

Jól összerakott és nem csak a gyerekek, de a felnőttek is kiválóan szórakozhatnak ezen a filmen, ahol fantasztikusan kihangsúlyozzák az állatok jellemvonásait. Több szálon futó aranyos kis történet a barátságról, a szeretetről és a hűségről.

Ms. Akárki   2019. 07. 18.

Nagyon kellemes meglepetés volt ez a film, pedig elég rossz kritikákat olvastam róla lőtte, amit nem igazán tudok hova tenni. Max történetszála kifejezetten tetszett, ahogy lekűzdi a félelmeit. Izgalmas, pörgős mese ami minden korosztály számára megfelelő kikapcsolódást nyújt.

Greeta   2019. 07. 14.

Helyes kis mese, de valahogy az első itt is jobb volt mint úgy általában. Felnőtteknek is ajánlott mese, mert lendületes és a története is élvezhető .

Az amatőr   2019. 07. 11.
Cukiság a köbön sok humorral és minőségi tartalommal

A készítők ezúttal leginkább a cuki és vicces jelenetekre fókuszáltak a második részben a nagyívű történet vezetés helyett, ami nem is baj, hiszen egy gyerekfilmnek nem is kell epikus drámának lennie. Elég, ha aranyos, vicces és szerethetők a karakterek, a történet pedig a legkisebbek számára is élvezhető, könnyen érthető. A Kiskedvencek titkos élete 2 pedig az itt felsoroltak közül minden feltételnek 100 százalékosan megfelel. Ugyan a sztori az egymás mellett futó, teljesen eltérő motivációjú cselekményszálak miatt kicsit kaotikusnak hat, azért a végén sikerül összeállnia egy egésszé. A több szálon futó cselekmény már csak azért is tetszett, mert így minden szereplőnek egyenlő játéktér juto... több»

gerda   2019. 07. 06.

Nekem abszolút hiányzott belőle az a fajta humor, amit az első rész hozott. Tudom, hogy nem kellene ahhoz mérnem, de egyszerűen túl magasra tette a lécet az első rész. A karakterek persze így is nagyon humorosak, de sajnos kicsit megfáradtnak éreztem a folytatást.

eviestan   2019. 07. 04.

Kicsit aggódtam amiatt, hogy nem igazán tudja hozni az első rész hangulatát, szerintem nagyon formabontó volt. És bár érezhetően nem igazán tudtak újabb fantáziát vinni a koncepcióba, ennek ellenére mégis rettenetesen szórakoztatóra sikeredett a mese. Mindenkinek csakis ajánlani tudom!

skyman   2019. 06. 02.

Hát én nem tudom, kinek mi baja a filmmel, de szerintem brutál jó volt. Mi remekül szórakoztunk, és mindenkinek csak azt tudom mondani, hogy ha 90 percnyi felhőtlen szórakozásra vágyik, kiszakadni a melegből vagy a mindennapokból, és mosolyogni másfél órát, akkor ne maradjon le A kis kedvencek titkos élete 2-ről. A legjobb szívvel tudom ajánlani (minden korosztálynak)! :)

FunBoi   2019. 05. 31.

Nekem már valahogy az előző résszel kapcsolatban is kétségeim voltak, nagyon tetszettek a trailerek, de a film valahogy nem ütött akkorát. A második résznél pedig ez hatványozottan igaz. A kis kedvencek titkos élete 2 egy kellemes animációs film, de semmi több, egy Toy Story 4-hez képest tényleg csak arra jó, hogy hűsítsük magunkat a teremben, és néha kacagjuk egyet. Na persze, ez bőven elegendő lehet, meg nem is vonom kétségbe, hogy szórakoztató, de a Pixar nagyjaihoz képest (és miért is adnánk alább), én csak közepesre tudom értékleni.