Vélemények: A kis kedvencek titkos élete 2 (2019)

Láttad a filmet? Oszd meg a véleményed a közösséggel!

indingo   2019. 07. 04.

Jól összerakott és nem csak a gyerekek, de a felnőttek is kiválóan szórakozhatnak ezen a filmen, ahol fantasztikusan kihangsúlyozzák az állatok jellemvonásait. Több szálon futó aranyos kis történet a barátságról, a szeretetről és a hűségről.

Szilonka   2019. 07. 25.

Nagyon tetszett ez a mese. Jó volt benn a vidéki élet bemutatása, látványra is nagyon izgalmas volt. Kellemes 90 perc a film.

TomÁcs   2019. 09. 23.

Nagyon aranyos mesefilm. Jók a karalterek, jó a humora a filmnek, nem erőszakos.

VvV   2019. 10. 27.

Helyesek, formásak az állatkák most is. Van története, de valahogy különösebben nem mozgatott meg a mese. Egyszer nézős.

Ms. Akárki   2019. 07. 18.

Nagyon kellemes meglepetés volt ez a film, pedig elég rossz kritikákat olvastam róla lőtte, amit nem igazán tudok hova tenni. Max történetszála kifejezetten tetszett, ahogy lekűzdi a félelmeit. Izgalmas, pörgős mese ami minden korosztály számára megfelelő kikapcsolódást nyújt.

Lonka   2019. 08. 14.

Az első rész tán tudott még újdonságokat behozni, több szereplő kiteljesedett. A humora nagyon ott van.

Greeta   2019. 07. 14.

Helyes kis mese, de valahogy az első itt is jobb volt mint úgy általában. Felnőtteknek is ajánlott mese, mert lendületes és a története is élvezhető .

kevelin   2019. 07. 27.

az első részt csak félig láttam mert bármennyire is vártam egyszerűen nem jött be. gondoltam megpróbálkozom ezzel a résszel hátha. egy fokkal jobb volt, főleg azért mert a nyúl hálsitennek nem szerepelt benne olyan sokat avgy ha igen az is elviselhető volt. ha ez a vinnyogós figura nem lenne benne még elég elviselhető is lett volna. gyerekként lehet elég traumatizáló lenne a személye...

Az amatőr   2019. 07. 11.
Cukiság a köbön sok humorral és minőségi tartalommal

A készítők ezúttal leginkább a cuki és vicces jelenetekre fókuszáltak a második részben a nagyívű történet vezetés helyett, ami nem is baj, hiszen egy gyerekfilmnek nem is kell epikus drámának lennie. Elég, ha aranyos, vicces és szerethetők a karakterek, a történet pedig a legkisebbek számára is élvezhető, könnyen érthető. A Kiskedvencek titkos élete 2 pedig az itt felsoroltak közül minden feltételnek 100 százalékosan megfelel. Ugyan a sztori az egymás mellett futó, teljesen eltérő motivációjú cselekményszálak miatt kicsit kaotikusnak hat, azért a végén sikerül összeállnia egy egésszé. A több szálon futó cselekmény már csak azért is tetszett, mert így minden szereplőnek egyenlő játéktér juto... több»

gerda   2019. 07. 06.

Nekem abszolút hiányzott belőle az a fajta humor, amit az első rész hozott. Tudom, hogy nem kellene ahhoz mérnem, de egyszerűen túl magasra tette a lécet az első rész. A karakterek persze így is nagyon humorosak, de sajnos kicsit megfáradtnak éreztem a folytatást.

eviestan   2019. 07. 04.

Kicsit aggódtam amiatt, hogy nem igazán tudja hozni az első rész hangulatát, szerintem nagyon formabontó volt. És bár érezhetően nem igazán tudtak újabb fantáziát vinni a koncepcióba, ennek ellenére mégis rettenetesen szórakoztatóra sikeredett a mese. Mindenkinek csakis ajánlani tudom!

skyman   2019. 06. 02.

Hát én nem tudom, kinek mi baja a filmmel, de szerintem brutál jó volt. Mi remekül szórakoztunk, és mindenkinek csak azt tudom mondani, hogy ha 90 percnyi felhőtlen szórakozásra vágyik, kiszakadni a melegből vagy a mindennapokból, és mosolyogni másfél órát, akkor ne maradjon le A kis kedvencek titkos élete 2-ről. A legjobb szívvel tudom ajánlani (minden korosztálynak)! :)

FunBoi   2019. 05. 31.

Nekem már valahogy az előző résszel kapcsolatban is kétségeim voltak, nagyon tetszettek a trailerek, de a film valahogy nem ütött akkorát. A második résznél pedig ez hatványozottan igaz. A kis kedvencek titkos élete 2 egy kellemes animációs film, de semmi több, egy Toy Story 4-hez képest tényleg csak arra jó, hogy hűsítsük magunkat a teremben, és néha kacagjuk egyet. Na persze, ez bőven elegendő lehet, meg nem is vonom kétségbe, hogy szórakoztató, de a Pixar nagyjaihoz képest (és miért is adnánk alább), én csak közepesre tudom értékleni.