A kis kedvencek titkos élete 2

The Secret Life of Pets 2

2024.02.23 Schumy1

Nagyon jó kis mese, épp ma néztük meg a gyerekkel, de itt kicsit túltolták a harci, ijesztősebb jeleneteket, ami nem volt szimpatikus. Ezáltal az első rész lightosabb, viccesebb. Szerintünk. A vidéki élet bemutatása nagyon jó volt.

2019.07.04 indingo

Jól összerakott és nem csak a gyerekek, de a felnőttek is kiválóan szórakozhatnak ezen a filmen, ahol fantasztikusan kihangsúlyozzák az állatok jellemvonásait. Több szálon futó aranyos kis történet a barátságról, a szeretetről és a hűségről.

2019.07.25 Szilonka

Nagyon tetszett ez a mese. Jó volt benn a vidéki élet bemutatása, látványra is nagyon izgalmas volt. Kellemes 90 perc a film.

2019.07.18 Ms. Akárki

Nagyon kellemes meglepetés volt ez a film, pedig elég rossz kritikákat olvastam róla lőtte, amit nem igazán tudok hova tenni. Max történetszála kifejezetten tetszett, ahogy lekűzdi a félelmeit. Izgalmas, pörgős mese ami minden korosztály számára megfelelő kikapcsolódást nyújt.

2019.09.23 TomÁcs

Nagyon aranyos mesefilm. Jók a karalterek, jó a humora a filmnek, nem erőszakos.

2019.10.27 VvV

Helyesek, formásak az állatkák most is. Van története, de valahogy különösebben nem mozgatott meg a mese. Egyszer nézős.

2019.08.14 Lonka

Az első rész tán tudott még újdonságokat behozni, több szereplő kiteljesedett. A humora nagyon ott van.

2019.07.14 Greeta

Helyes kis mese, de valahogy az első itt is jobb volt mint úgy általában. Felnőtteknek is ajánlott mese, mert lendületes és a története is élvezhető .

2019.07.27 kevelin

az első részt csak félig láttam mert bármennyire is vártam egyszerűen nem jött be. gondoltam megpróbálkozom ezzel a résszel hátha. egy fokkal jobb volt, főleg azért mert a nyúl hálsitennek nem szerepelt benne olyan sokat avgy ha igen az is elviselhet... Több

2019.07.11 Az amatőr

Cukiság a köbön sok humorral és minőségi tartalommal

A készítők ezúttal leginkább a cuki és vicces jelenetekre fókuszáltak a második részben a nagyívű történet vezetés helyett, ami nem is baj, hiszen egy gyerekfilmnek nem is kell epikus drámának lennie. Elég, ha aranyos, vicces és szerethetők a karakte... Teljes kritika

2023.10.06 Török389133

Aranyos és vicces, kifejezetten jó volt.

2021.12.21 szoljhozzam

Kedves kis mese kicsiknek és nagyoknak. Szerethető a története, és jók a karakterek.

2020.09.16 HannaK

Még az első rész is túl tudta szárnyalni. Kicsit kiszabadult a történet a városból, amely új kalandoknak adott otthont.

2020.08.30 sammy88

Megint meg kell menteni valakit

Jól sikerült előzetesek és promózás után vártam a folytatást és Cloé is jobban brillírozott, kár, hogy majd minden sztoriját már a trailerekben és filmklipekben ellőttek. Sztori kicsit sablonos, már megint ki kell menteni valakit a bajból, ami persze a gyerekeknek nem uncsi, csak nekünk vénembereknek lerágott csont.