Mancs őrjárat: A film

Mancs őrjárat: A film

PAW Patrol: The Movie
AlBundy

Rydert és a kutyakölyköket Adventure Citybe hívják, hogy megakadályozzák Humdinger polgármestert abban, hogy a nyüzsgő metropolist káoszba taszítsa. Készülj fel izgalmas, a Mancs őrjárat valaha volt legnagyobb téttel bíró küldetésére, ismerd meg az új szereplőket és csodálatos új járgányokat,… Több

Rendező: Cal Brunker
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Kanada
Premier (HU): 2021.08.19. | Netflix (2023.03.02.)
Forgalmazó: UIP-Duna Film

2022.12.02 AlBundy

A kislányom imádja, és ez nekem elég. :) Többször megnéztem már én is vele, igazából jól kikapcsol. Örülök, hogy nem a sorozatot kéri mindig, mert annak számomra egészen fejfájdító a grafikája, ez viszont gyönyörű, főleg az esős jeleneteknél. Simán 5 csillag.

2021.09.27 qwer

A szerintem kicsit eltúlzott akciójelenetek miatti csöppnyi ellenérzésemet félretéve próbálok objektív maradni, és a célközönség szemszögéből értékelni, akik egyértelműen azt mondták, nagyszerű volt, és szeretnék újra látni. Végül is volt eleje és vé... Több

2021.09.26 HEROES OF THE DAY 2

Nagy csalódás volt. Unalmas, kevés poén, max. 6 éves korig humoros. Aranyosnak aranyos, és a gyerekeknek tetszett, de nekem nem jött be, és ezen meg se lepődöm.

2021.08.19 szabo123

Szerintem egyszerűen ez az év legjobb meséje, amit látni kell. Jól megírt sztori, remek karakterek.

2021.08.20 NEO

Én nagyon vártam ezt a mesét, szerintem irtó jó hangulata van, és nagyon kedves kis történet. Mindenkinek csakis ajánlani tudom.

A film összbevétele 103 487 749 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 190 283 823 forintot termelt. A hazai mozik összesen 132 826 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Ez a második mozifilm, mely Nick Jr. sorozatán alapszik. Az első a Dóra és az elveszett aranyváros volt.Szerző: hp

A film döntő részét az alkotók a saját otthonaikban készítették el a koronavírus-járvány miatt. Szerző: hp

Ronnen Harary 2017. novemberében elmondta, hogy megkezdődött a film fejlesztése, a rendezői posztra pedig Cal Brunkert, a A mogyoró-meló 2 szerződtették le. Szerző: hp

A Mancs őrjárat premierjét 2020. április 24-én jelentették be. A bemutató dátumát 2021. augusztus 10-re tűzték ki. Szerző: hp

Zootropolis+
Mondókák városa