Játssz egy 80 cm képátlójú Hyundai okostvéért! Login

Mancs őrjárat: A film (2021)

PAW Patrol: The Movie

Szabóné Horváth Erika   2021. 08. 29.

5 évessel zseniális, aranyos, élvezhető, és még a szülőknek is remek szórakozás.

NEO   2021. 08. 20.

Én nagyon vártam ezt a mesét, szerintem irtó jó hangulata van, és nagyon kedves kis történet. Mindenkinek csakis ajánlani tudom.

szabo123   2021. 08. 19.

Szerintem egyszerűen ez az év legjobb meséje, amit látni kell. Jól megírt sztori, remek karakterek.

A film összbevétele 103 487 749 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 154 677 738 forintot termelt. A hazai mozik összesen 107 596 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Ez a második mozifilm, mely Nick Jr. sorozatán alapszik. Az első a Dóra és az elveszett aranyváros volt.

A film döntő részét az alkotók a saját otthonaikban készítették el a koronavírus-járvány miatt.

Ronnen Harary 2017. novemberében elmondta, hogy megkezdődött a film fejlesztése, a rendezői posztra pedig Cal Brunkert, a A mogyoró-meló 2 szerződtették le.

A Mancs őrjárat premierjét 2020. április 24-én jelentették be. A bemutató dátumát 2021. augusztus 10-re tűzték ki.

A film az azonos című világszerte népszerű animációs sorozat mozifilmes adaptációja.