Mancs őrjárat: A szuperfilm

Mancs őrjárat: A szuperfilm

PAW Patrol: The Mighty Movie

Egy rejtélyes meteorit zuhan Kalandvárosra, és rendkívüli képességekkel ruházza fel a Mancsőrjárat csapatának kutyáit. Köztük van Skye is, aki ezt régóta dédelgetett vágyként, ugyanakkor példátlan veszélyek forrásaként éli meg.
Amikor megtudják, hogy a börtönből nemrégiben megszökött aljas… Több

Ország: Amerikai Egyesült Államok, Kanada
Premier (HU): 2023.10.12.
Forgalmazó: UIP-Duna Film

2023.10.15 ekkam

Megnéztük moziban, újra egy szuperkutyikat létrehozó meteor szolgál a történet alapjául. Nem annyira izgalmas a történet, mint az előző kalandvárosos-libertys rész, de nézhető. Néhány jelenetet szerintem a Bosszúállók: Végjátékból koppintottak...

2023.10.12 MethMan

A lányommal mentünk el megnézni, alapvetően csak azért, hogy végigüljük, gyakorlatilag nulla elvárásom volt, így kellemesen is csalódtam. Szerintem egyszerűen lehet élvezni ezt a mesét.

2023.10.07 nmth01

Nekem már az előző részek is bejöttek, ezt most sikerült egy kicsit fokozni. Családostul simán be lehet rá ülni, csakis ajánlani tudom!

A film 329 398 410 forintos bevételt termelt Magyarországon. A hazai mozik összesen 174 688 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Ez az első Mancs őrjárat film, amelyet az MPA PG-besorolással látott el.Szerző: csd

Ez a második Mancs őrjárat film, amely Skye-ra fókuszál.Szerző: csd

Ez a második olyan film, amely a Nick Jr. sorozatán alapul, és az MPA PG-besorolást kapott.Szerző: csd