Karai Zsolt Ferenc   2019. 07. 30.
Tökéletes.

Nagyon jó. A 6 éves fiam imádja.

ordas   2019. 02. 17.

Nagyon aranyos kis mese, ha valaki egy kicsit mást keres, mint a mai animációk többsége, annak nagyon tudom ajánlani. Nincs túlbonyolítva a történet, épp ezért szerintem a legkisebbek is nagyon tudják élvezni, bár afelől kétségeim vannak, hogy a szülőknek épp annyira tartalmas kikapcsolódást tud-e majd nyújtani.

Ximpi   2018. 11. 15.

Az az alapvető problémám a mesével, hogy szerintem egyszerűen lenézi a nézőt. A végtelenségig lebutított sztori és a kis bugyuta karakterek szerintem inkább amolyan megúszós és híg megvalósítás. És ezzel nem azt akarom mondani, hogy a Teletabik egyszerűségét próbálja kínálni a koncepció, hanem lényegében ez nem más, mint egy nagyon-nagyon összecsapott mese.