Verdák 3 (2017)

Cars 3

JRD   2022. 03. 15.

Verdák evolúció... 3. rész

Villám kiöregedett. A 2002-es piros versenycsoda veterán autóvá vált. Bár lelkesedése a régi, de az új technológiás autókkal már nem tudja felvenni a harcot. A sorozat harmadik része az elengedéssel, új célok keresésével foglalkozik a maga pixaros módján. 200 millió dollárt költöttek rá, és a dupláját nem hozta be... és talán ez már nem véletlen. Van, hogy a csúcson kell abbahagyni, de valami miatt most is úgy érezték, hogy az első rész elsöprő sikeréről talán még le tudnak húzni egy újabb dollárréteget. De nézd meg! A Verdák harmadik része is kellemes kikapcsot nyújthat! Szóvak filmre fel, és jó szórakozást!

Laca//Ho/rr/oR//   2018. 10. 09.

A 2. része után nem igazán hajoltam a felé, hogy leüljek és megnézzem, de szerencsémre, jól döntöttem, hiszen igazán ötletes kis animációs film lett belőle. Maga a story nagyon tetszett, hiszen a 3. részhez illően haladt a story és lett a főhősünkből... több»

Shelby07   2018. 01. 19.

Az első kettő része sokkal élvezhetőbb is tartalomban is sokkal megnyerőbb volt. Sajnos azt kell, hogy mondjam, hogy ez a rész nagyon erőltetett és szerintem már eléggé feleslege is volt.Persze volt története, de igazából az egész csak egy hisztiről ... több»

Sabnock Sanatory   2020. 12. 20.

Sajnos elfogyott az erő és a dinamika a filmből, ami még az első részt jellemzi. Itt már az önismétlések tömkelege és az unalomig lerágott poénok között a film maga eltűnt.

Ms. Akárki   2019. 05. 31.

Az egyik leggyengébb rész a Verdák szériából. Pedig az első rész már igazi klasszikusnak számít, de ezzel a folytatással még annak a fényét is megkoptatja. Még a gyerekeket sem igazán kötötte le. A zene az jó, de ez sajnos kevés.

Yosihiro   2017. 12. 13.

Hoppá egy újabb Cars animáció ami jól sikerült :) Azt hiszem ezzel a történettel visszajöttek a süllyesztőből. Remek családi kikapcsolódás. Csak ajánlani tudom.

Deku   2018. 02. 15.

Átlagosnak mondanám leginkább mert bár szórakoztató volt, de voltak benne alapvető hibák. Nem lett túl kiemelkedő film. Ez itt persze nem egyértelműen negatív dolog mert néha kell ilyen is.

A film összbevétele 383 930 656 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 201 028 622 forintot termelt. A hazai mozik összesen 155 370 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Míg Lewis Hamilton az eredeti angol szinkronban tűnik fel, addig az olasz és német verzióban Sebastian Vettel, a spanyolban pedig Fernando Alonso.

(Képkockák )

Hudson doki újra feltűnik. Ami érdekessé teszi az eredeti hangot, az az, hogy a hangjához Paul Newman hangarchívumát használták fel, melyeket az első részhez vettek fel.

(JRD )

Egyes szereplőknek hírneves NASCAR versenyzők kölcsönözték a hangjukat. Darren Waltrip, Shannon Spake...stb.

(JRD )

A Luigi hangját kölcsönző Tony Shalhoub azon kevés színészek egyike, akitől a Disney azt kérte, akcentussal szólaltassa meg a karakterét. A Disney filozófiája, hogy ritkán kérnek erre egy színészt, mivel ez rossz hatással lehet a végeredményre, és kevéssé hat természetesnek.

Az alkotók számos kihalt, elsivatagosodott autóverseny pályát kerestek fel Észak-Karolinába, hogy inspirációt merítsenek.

A Verdák 3 újra szórakoztató és tanulságos film lett, ami remek kikapcsolódás az egész család számára, de még mindig hiányzik belőle az a bizonyos plusz, ami a Pixar többi filmjében meg van. több»

. Így lett a Verdák 3 az első rész előzményfilmje és továbbgondolása is egyben, kissé meglepő, ám azért biztonságos befejezéssel, egy szuper új női főszereplővel és számos csodálatos senior karakterrel. Valamint a pixaros hitelességgel kihangsúlyozott tanulsággal, miszerint igazi jövőd csak akkor lehet a pályán, ha annak a szélén is az élet nagy versenyzője tudsz maradni. 80/100 több»