Játssz egy 80 cm képátlójú Hyundai okostvéért! Login

Verdák (2006)

Cars

dailyfilmsan   2020. 05. 22.

Aranyos rajzfilm, ami a megszokottól elrugaszkodva szórakoztat. A versenyautók és úgy magában véve a négykerekűek világának megalkotása érdekes húzás volt. Nekem tetszett ez az elrugaszkodás a valóságtól. Tanulsága is volt úgyhogy szerintem egy jó mese.

Deku   2017. 07. 18.

Nálam sem aratott sikert a Verdák című mese. Nagyon ügyefogyott alkotás. Aranyos próbál lenni de igazából egy irtó lapos és unalmas mese. Kicsik számára javasolt inkább.

Sabnock Sanatory   2019. 09. 04.

Valamiért rosszul voltam ettől a totálisan csúnyán megrajzolt valamiktől.Nincs történet sem,max 4-5 éves korig,tejbepapi mellett a kicsik elnézegethetik.

GedyPapa   2017. 03. 08.

Korosztályfüggetlen alkotás a Pixartól, hiszen mindenki megtalálja benne azt, ami igazán neki szól. Én a füvezős autón sokat mosolyogtam, de maga a versenyszellem és Villám átváltozása is kiváló példát mutat kicsiknek és nagyoknak egyaránt.

babsy88   2016. 08. 06.

Láttam már jobb rajzfilmet is, kicsit elrugaszkodott a valóságtól, a gyerekeknek jó példát mutat, ha valaki a versenyben minden elé helyezi a becsületességet.

puffancshercegnő   2016. 09. 16.

Nagyon unalmas története van, nem bírtam végignézni. Lapos volt már az elején, ingerszegény és az ember beleun. SOkkal többet is ki tudtak volna hozni belőle. Inkább a kisebbeknek való, olyan 7 éves kor alatt talán.

Ms. Akárki   2019. 05. 18.

Aranyos és kedves kicsit inkább fiús mese. Klasszak a zenék és a kocsik is benne. Vicces volt, ahogy a kocsi stílusa sokszor megadta a karakter jellegét is. Tipikus önmegvalósítós mese a Disney által. Persze győz a jó és mindenki boldog.

Matuka rendszáma szintén A113.

(Scramananga)

A száguldó vonat elejére fel van írva, hogy A113. Ez a kód, minden Pixar filmben szerepel.

(Scramananga)

Az egyik kamion pihenőhelyen az egyik kamionon látható egy TS felirat. Ez utalás a Toy Story-ra.

(Scramananga)

Az egyik kamionpihenőn ez a felirat látható: INC. Ez utalás a Monsters Inc.-re azaz a Szörny rt-re. Ráadásul látható ugyanezen a kamionon egy Mr. Irdatlan-jel.

(Scramananga)

Az egyik kamionpihenőn az egyik kamionon ez a felirat található: FN. Ez Finding Nemo-t jelent, azaz utalás a Némó nyomában-ra.