Vigyázz, kész, szörf!

Vigyázz, kész, szörf!

Surf's Up
lexyusz

Cody, a kamasz pingvin imád szörfözni. Elhatározza, hogy elindul az otthonától távol eső Pin Gú szigeten megrendezésre kerülő nagy szörfversenyen. Kalandos utazás veszi kezdetét, mely során Cody találkozik a szintén szörfbolond Pipi Joe-val, Reggie Belafontéval, a… Több

Premier (HU): 2007.08.16. | HBO Max (2023.08.05.)

2022.02.23 Greta

Merj élni

Talán nem a legismertebb vagy legkedveltebb animációs film, de én újra-újranézem, ha kell egy kis hangulatjavító. Lazán, "szörfösen" poénkodik, erőlködés nélkül. Őszintén kedves és vidám, azt üzeni: nem kell félni az élettől, csak mindent bele!

2017.07.23 Orosz István

Én szeretem ezt a rajzfilmet tetszik, ez a pijgvines szörfös sztori. Emellett van mondani valója, hogy küzdjünk az álmainkért, és ez a filmben be is igazolódik.

2019.05.26 Ms. Akárki

Nagyon aranyos és kedves mese, de sajnos nem egy maradandó alkotás. Főleg gyerekeknek szánták így sajnos túl sok poénra és érdekessége nem számíthatunk. Viszont az animáció korához képes kifejezetten szép.

2015.03.31 Brigusz724

Láttam a filmet, mókás, annyira nem nagy valami. De azon sosem jutottam túl, hogy azt mondták rá, hogy megtörtént események alapján készült... De ezzel mégis mire gondolhattak???

2015.07.26 one1970

Tv-ben nagyon sokat adják ezt a rajzfilmet, ilyenkor mindig megnézem, de magamtól nem jutna eszembe, hogy megnézzem. Mindenesetre párszor meg lehet nézni a filmet :D

A Sony Pictures Animation stúdió 2. kiadott filmje.Szerző: mamiéstöti2