Játssz egy Samsung Galaxy A20e-ért ·  Fórum Login

Scooby-Doo! Rejtély a bajnokságon (2014)

Scooby-Doo! WrestleMania Mystery

Ms. Akárki   2019. 08. 11.

Imádom mindennemű Scooby-Doo filmet és mesét, úgyhogy borítékolható volt, hogy ez is tetszeni fog. Izgalmas, kalandos és imádtam, hogy Scooby és Bozont a jól megszokott vicces pörgős történetét kanyarintották.

mamiéstöti2   2019. 02. 19.

Imádom a Scooby-Doo meséket, de ez nekem annyira nem tetszett, favoritom a végén a beszólás mindegyik részben.

szd91   2015. 07. 22.

Gyerekkorom nagy kedvence. Nemrég meglepődtem hogy még most is csinálnak újakat. Szeretem az animációs meséket is, meg az új 3d-seket, de csak az ilyeneken nőttem fel mint a Scooby Doo is. A humorból, fordulatból semmit sem veszített.

one1970   2015. 07. 26.

Nagyon sok Scooby Doo filmet szeretek, van pár rész, ami azonban nem tetszik.. Valamiért ez a rész/rajzfilm nem fogott meg.. Az okát nem tudom, nem volt olyan kalandos mint a többi.

krissz001124   2015. 01. 28.

Én úgy emlékszem hogy régen ezeknek nagy sikere volt. Én örülnék ha megint lenne.A mai gyerekeknek ilyeneket kéne nézni nem 16 karikás filmeket.