Scooby-Doo! Rejtély a bajnokságon (2014)

Scooby-Doo! WrestleMania Mystery

Ms. Akárki   2019. 08. 11.

Imádom mindennemű Scooby-Doo filmet és mesét, úgyhogy borítékolható volt, hogy ez is tetszeni fog. Izgalmas, kalandos és imádtam, hogy Scooby és Bozont a jól megszokott vicces pörgős történetét kanyarintották.

mamiéstöti2   2019. 02. 19.

Imádom a Scooby-Doo meséket, de ez nekem annyira nem tetszett, favoritom a végén a beszólás mindegyik részben.

szd91   2015. 07. 22.

Gyerekkorom nagy kedvence. Nemrég meglepődtem hogy még most is csinálnak újakat. Szeretem az animációs meséket is, meg az új 3d-seket, de csak az ilyeneken nőttem fel mint a Scooby Doo is. A humorból, fordulatból semmit sem veszített.

one1970   2015. 07. 26.

Nagyon sok Scooby Doo filmet szeretek, van pár rész, ami azonban nem tetszik.. Valamiért ez a rész/rajzfilm nem fogott meg.. Az okát nem tudom, nem volt olyan kalandos mint a többi.

krissz001124   2015. 01. 28.

Én úgy emlékszem hogy régen ezeknek nagy sikere volt. Én örülnék ha megint lenne.A mai gyerekeknek ilyeneket kéne nézni nem 16 karikás filmeket.

szabo0421   2015. 04. 02.

Hát sajnos már nem nagyon adják a TV-ben ezt a mesét , pedig régen mennyit röhögtem rajta de még most is! :D