Scooby-Doo! Rejtély a bajnokságon

Scooby-Doo! Rejtély a bajnokságon

Scooby-Doo! WrestleMania Mystery

Éjjel-nappal akció vár Scooby-Doora, Bozontra és a többiekre ebben a vadonatúj egész estés filmben. Bozont és Scooby jegyeket nyernek a WrestleMania nevű pankrációs eseményre, és meggyőzik róla a csapatot, hogy tartsanak velük WWE-városba. De a város sötét titkot rejt – egy félelmetes medvekísértet tartja rettegésben a lakókat! Hogy megvédjék a vágyva-vágyott WWE bajnoki címet, a Rejtély Rt. tagjai olyan pankrációs szupersztároktól kapnak segítséget, mint John Cena, Triple H, Sin Cara, Brodus Clay, AJ Lee, a Miz és Kane. Most megtudhatjátok, hogyan birkózik meg a nagy csapat ezzel a rejtélyes üggyel, mielőtt túl késő lenne. Ezt a hihetetlen kalandot az egész család élvezni fogja!

Premier: 2014.03.19.

2019.08.11 Ms. Akárki

Imádom mindennemű Scooby-Doo filmet és mesét, úgyhogy borítékolható volt, hogy ez is tetszeni fog. Izgalmas, kalandos és imádtam, hogy Scooby és Bozont a jól megszokott vicces pörgős történetét kanyarintották.

2019.02.19 mamiéstöti2

Imádom a Scooby-Doo meséket, de ez nekem annyira nem tetszett, favoritom a végén a beszólás mindegyik részben.

2015.07.22 szd91

Gyerekkorom nagy kedvence. Nemrég meglepődtem hogy még most is csinálnak újakat. Szeretem az animációs meséket is, meg az új 3d-seket, de csak az ilyeneken nőttem fel mint a Scooby Doo is. A humorból, fordulatból semmit sem veszített.

2015.07.26 one1970

Nagyon sok Scooby Doo filmet szeretek, van pár rész, ami azonban nem tetszik.. Valamiért ez a rész/rajzfilm nem fogott meg.. Az okát nem tudom, nem volt olyan kalandos mint a többi.

2015.01.28 krissz001124

Én úgy emlékszem hogy régen ezeknek nagy sikere volt. Én örülnék ha megint lenne.A mai gyerekeknek ilyeneket kéne nézni nem 16 karikás filmeket.