Verdák 2.
Légy a nap kommentelője, és NYERJ mozijegyet minden nap! Tudj meg többet itt!

Timon   2019. 10. 27.

Többé-kevésbé felér az elsőhöz,néhol meghaladja,néhol viszont nagyon lapos. Többnyire azonban jó a látványos jeleneteknek és az animációnak köszönhetően. 10/8

GedyPapa   2017. 03. 08.

Gyengécskére sikerült. Sajnos. Én nagyon szerettem az első részt, de a második meg se közelítette azt a szintet. Matuka poénjai is inkább kínosra sikerültek, mint viccesre, ami egy ilyen jellegű mesefilmnél nem előnyös.

diumiu   2018. 01. 30.

A folytatás mindig veszélyes, ilyenkor mindig vannak félelmeim. Ennél a mesénél is sajnos bejött, hogy nem igazán sikerült úgy, mint az első. Gyengébb lett, nem volt rossz, de nem is a legjobb. Vegyesek az érzéseim.

Ms. Akárki   2019. 07. 25.

Egyszernézős lett ez csupán, pedig az első részt nagyon imádta az egész család, eredeti volt. Ennek még a története is gyengécske és a poénok is többnyire újrahasznosították. Az animáció gyönyörű de ez sajnos kevés.

Norbert93   2018. 12. 03.

Már az első része is unszimpatikus volt, de ez egy fokkal még annál is gyengébb lett.

2011-ben a 10. legtöbb bevételt hozó film volt.

(mamiéstöti2 )

A filmet Japeth Pieper (1965-2010) és Andy Witkin (1952-2010) emlékének ajánlják a stáblistában.

(mrarizona)

Ez az első Pixar film 2001 óta, amelyet nem jelöltek az Oscar-díj "legjobb animációs film" kategóriájában.

(kázsé)