GedyPapa   2017. 03. 08.

Gyengécskére sikerült. Sajnos. Én nagyon szerettem az első részt, de a második meg se közelítette azt a szintet. Matuka poénjai is inkább kínosra sikerültek, mint viccesre, ami egy ilyen jellegű mesefilmnél nem előnyös.

diumiu   2018. 01. 30.

A folytatás mindig veszélyes, ilyenkor mindig vannak félelmeim. Ennél a mesénél is sajnos bejött, hogy nem igazán sikerült úgy, mint az első. Gyengébb lett, nem volt rossz, de nem is a legjobb. Vegyesek az érzéseim.

Norbert93   2018. 12. 03.

Már az első része is unszimpatikus volt, de ez egy fokkal még annál is gyengébb lett.

kevelin   2018. 03. 07.

A második rész nem volt akkora nagy cucc. Folytatásnak gyenge volt, sok köze nem volt sem az elsőhöz sem a harmadikhoz. Tulajdonképpen ki is hagyható a sztoriból

one1970   2015. 07. 26.

Mint általában minden filmnél, illetve rajzfilmnél.. Az első rész mindig a legjobb szerintem, a többi rész gyengébb.. Ebben az esetben felhagyok ezzel a "felfogásommal", szerintem nagyon jól össze lett rakva, és nagyon vicces a története!

2011-ben a 10. legtöbb bevételt hozó film volt.

(mamiéstöti2 )

A filmet Japeth Pieper (1965-2010) és Andy Witkin (1952-2010) emlékének ajánlják a stáblistában.

(mrarizona )

Ez az első Pixar film 2001 óta, amelyet nem jelöltek az Oscar-díj "legjobb animációs film" kategóriájában.

(kázsé )