Verdák 2.

Cars 2

2022.03.15 JRD

Verda evolúció... 2. rész

Az első részhez képest ez már kissé felnőttesebbre (mondhatnánk halálosabbra sikerült). Nem tudom, miért érezték a készítők fontosnak, hogy egy jó gyerekfilmet felnőttesre vegyenek, de bizonyára meg volt rá az okuk. (A befektetett 200 millió nem hozott sokkal többet, mint az első rész.) Tagadhatatlan, hogy ez már egy akciódúsabb, szinte bondos része a trilógiának, ahol Matuka is nagyobb szerepet kapott. (Nem csodálom, hogy Matuka önálló sorozatot is kapott, annyira aranyos, együgyű és szerethető a karaktere.) Érdemes megnézni, sőt ez is többször megnézhető. Szóval filmre fel, és jó szórakozást!

2017.03.08 GedyPapa

Gyengécskére sikerült. Sajnos. Én nagyon szerettem az első részt, de a második meg se közelítette azt a szintet. Matuka poénjai is inkább kínosra sikerültek, mint viccesre, ami egy ilyen jellegű mesefilmnél nem előnyös.

2019.10.27 Timon

Többé-kevésbé felér az elsőhöz,néhol meghaladja,néhol viszont nagyon lapos. Többnyire azonban jó a látványos jeleneteknek és az animációnak köszönhetően. 10/8

2019.07.25 Ms. Akárki

Egyszernézős lett ez csupán, pedig az első részt nagyon imádta az egész család, eredeti volt. Ennek még a története is gyengécske és a poénok is többnyire újrahasznosították. Az animáció gyönyörű de ez sajnos kevés.

2018.12.03 Norbert93

Már az első része is unszimpatikus volt, de ez egy fokkal még annál is gyengébb lett.

2018.01.30 diumiu

A folytatás mindig veszélyes, ilyenkor mindig vannak félelmeim. Ennél a mesénél is sajnos bejött, hogy nem igazán sikerült úgy, mint az első. Gyengébb lett, nem volt rossz, de nem is a legjobb. Vegyesek az érzéseim.

2018.03.07 kevelin

A második rész nem volt akkora nagy cucc. Folytatásnak gyenge volt, sok köze nem volt sem az elsőhöz sem a harmadikhoz. Tulajdonképpen ki is hagyható a sztoriból

2019.03.20 Vágottszemű

Jobban tetszett, mint az első, de akkor se lett nézhető film. Senkinek sem ajánlom, hogy megnézze, túl gyerekes. Meg hányok attól az elképzeléstől, hogy beszélő kocsik vannak.

2015.07.26 one1970

Mint általában minden filmnél, illetve rajzfilmnél.. Az első rész mindig a legjobb szerintem, a többi rész gyengébb.. Ebben az esetben felhagyok ezzel a "felfogásommal", szerintem nagyon jól össze lett rakva, és nagyon vicces a története!

2016.07.25 N.Béla

nagyon ajánlom szinte bárkinek a Verdák folytatását is. Könnyű szerrel visszahozta az egy teljes hangulatát és humorát. Nem akarok spoilerezni, mert tényleg zseniális történetet hoztak össze másodjára is, úgyhogy tényleg csak ajánlani tudom a megnézését.

2015.06.01 *tünde

Szórakoztató, vicces és aranyos is egyben, csodaszép látványvilággal. Humoros és szuper.

2019.06.02 alkonyfeny

Az első rész ötletes autósvilága és története után a második rész óriási csalódás volt. Sajnos, nem tudták tovább bontani az első megtalálható szóvicceket, poénokat és úgy gondolták az írók, hogy ilyen jó lenne egy titkos ügynökös, hablatyot összerak... Több

2015.05.26 RókaÚr

Sokkal látványosabb volt ez a rész, mint az első, de ezen kívül sok más dologban nem hozott újat. Látszott, hogy nagyon szerették volna megcsavarni egy kicsit ezzel a kémes szállal, de a számomra ez inkább a visszájára sült el, és csak egy erőltetett... Több

2015.03.11 tothistvan2

Az első rész színvonalát nem sikerült elérnie! Látvány tekintetében kiváló! Az új karakterek nem túl kidolgozottak, a sztori is kiszámíthatóbb! Maximum 3/5-öt érdemel.