A rosszfiúk (2022)

The Bad Guys

HEROES OF THE DAY 2   2022. 06. 18.

Jó vagy rosszfiúk?

Nekem egy kicsit újnak hatott az előzetese, nem olyan sokszor láttam, ilyen bűnözősdi-megjavulós meséket/mesefilmeket, vagy esetleg pár esetben live-action filmeket.Így ki volt pipálva, hogy ez bizony mozibanézős lesz, és ha lehet..a premierjén. Nem ... teljes kritika»

Artemisia   2022. 04. 18.

Mire jók a rosszfiúk?

A DreamWorks Aaron Blabey gyermekkönyve alapján elkészítette nekünk a szegény ember Zootropolisát. Noha szinopszisában és stílusában több ponton eltér a Disney sikerfilmjétől, ha megkaparjuk a felszínt, kiderül, hogy mondanivalójában és tanulságaiban... teljes kritika»

Gyula   2022. 03. 24.

Őszintén szólva, egy kicsit aggódtam, hogy nem fogom majd tudni élvezni, de összességében nem volt vele semmi gond. Szerintem még többször is meg fogom nézni.

JamesBont   2022. 03. 25.

Jaj, nagyon aranyos mese, nagyon eredeti sztorival. Szerintem igazán tanulságos, és ha valamire, akkor még több ilyen alkotásra van ma szükség.

Nomacool   2022. 03. 28.

Nem hibátlan, de nagyon működik, így tudnám a legrövidebben összefoglalni. Jó látni végre egy igazán eredeti sztorit, és hát az a helyzet, hogy Hollywood a legtöbb eredetiséget az animációs filmjeibe pakolja az utóbbi években. Nem az a film, amire sz... több»

Mark   2022. 03. 26.

Ez egészen zseniális volt, valahol olvastam, hogy olyan ez, mint, ha Tarantino gyerekeknek rendezne. És ebben nagyon sok igazság van: pörgős, vicces, fordulatos, nálam nagyon betalált!

király385511   2022. 04. 17.

Nagyon jó, remélem, lesz második része.

A film 193 661 952 forintos bevételt termelt Magyarországon. A hazai mozik összesen 122 762 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Ez a DreamWorks Animation első mozifilmje a 2020-as években.

A koronavírus-járvány miatt a munkálatok nagy részét az alkotók a saját otthonaikból végezték.

Az alkotók elmondása szerint ez a film olyan módon viszonyul majd a heist filmek zsáneréhez, mint a Shrek a tündérmesékhez, vagy a Kung Fu Panda a kung fu filmek műfajához.

Ez a film Pierre Perifel rendezői debütálása.

A megfilmesítési jogokra számos stúdió pályázott, de 2018. március 9-én kiderült, hogy az animációs film végül a DreamWorks Animation egésze alatt készül el.