Micimackó

Winnie the Pooh

2023.08.26 Ergit

Micimackó történetének minden részét tökéletesen vitték filmre! És a magyar szinkronhang egyedülállóan jó hozzá!

2017.11.02 indingo

Az egyik kedvenc mesefilmem. Olyan igazi szívmelengető alkotás, semmi erőszak nincs benne és negatív karakter sem. Mindegyik állatka egy külön egyéniség, Füles a kedvenc.

2019.08.12 Timon

Méltó az eredetihez

Olvasva a könyvet,találtam ebben a filmben számos olyan jelenetet,amelyek valóban méltóak az eredetihez.Ezenkívül még nagyon tetszett,hogy eredeti grafikai stílusban készült,ami viszonylag kivételes. A szereplők pedig még itt is őszinték,aranyosak.

2017.08.17 mamiéstöti2

Ha egyszer valami az ember szívébe lopja magát azt nehéz onnan kiírtani, de ez az új feldolgozás nagyon félre sikeredett. Nem adja vissza az eredeti mese szépségét.

2022.05.23 JRD

Micimackó időtálló és utánozhatatlan. Családnak, kicsinek és nagynak felejthetetlen szórakozás minden történet, mi a Százholdas Pagonyban játszódik. Szóval, filmre fel és jó szórakozást!

2019.07.19 Ms. Akárki

Igazi klasszikus mese micimackó és Malacka kalandjai. Füles az én lelki álltom már gyerekkorom óta:D Imádom a kedves humorát és igazán tanulságosak a történeteik gyermeki lélekkel.

2019.06.01 kevelin

szerintem a valaha készült és íródott legjobb mese. minden gyereknek kötelező. tele van szeretettel jósággal önzetlenséggel. csupa olyan dologgal ami a mai világból egyre jobban hiányzik

2018.03.19 hackerjulcsi

Mindenki ismeri, többnyire szereti is a Micimackót. Szépen kidolgozott, szellemes és súlyos mesefilm. Minden szereplőhöz van valamilyen kötődésem és határozottan erős benyomásom. Jó.

2019.03.13 Vágottszemű

Az eredeti sokkal jobb volt. Ez eléggé gyenge lett. Tönkreteszi a gyerekek képét Micimackóról. Nem volt annyira szórakoztató, mint az előzőek és a története se olyan jó.

2018.02.11 zsani

Aranyos ez a mese,az eredeti hanggal is. Gyakrabban kéne ilyen jellegű rajzfilmet készíteni. Ezt felnőttek is nagyon szívesen megnézik. Ebből a meséből mindig lehet valami szépet és kedveset alkotni! Ezeken kellene hogy felnőjenek a mai kisgyerekek.

2019.11.03 Charvi30

Gyerekként imádtam a sorozatot, kicsit féltem is tőle, hogy ez is úgy jár mint manapság a Tom és Jerry. Uncsi és lapos lesz. De ez a mozi méltó utódja a régi és eredeti Micimackónak. Vicces, aranyos.

2015.11.05 Katalin21

Disney mese úgy ahogy kell, Cukik benne az állatok, Róbert gyerek is illik a meséhez, szerethető mese. Családias, tényleg minden gyermeknek látnia kell ezt a mesét.

2015.03.24 lollipopp

Csodaszép film. Az biztos, hogy a Micimackót minden gyereknek nem csak olvasnia- , de látnia is kellene.