Repcsik: A mentőalakulat

Planes: Fire & Rescue

2023.11.10 R9CK3R

Az első még elment, tűrhető volt, de ez egy harmatgyenge sz*r lett már, nem érdemes rászánni az időt...

2017.05.07 mamiéstöti2

Nagyon ötletes mese, talán még az első résznél is kifinomultabb történettel. Rengeteg tanulságos gondolat van elrejtve benne a gyerekek számára és nagyon szép a grafikája.

2019.07.30 Ms. Akárki

Harmatgyenge egyszer nézős Disney mese ez is. Sajnos még mindig a verdák sikerén próbálna élősködni de itt a történetet sokkal egyszerűbb és unalmasabb felnőtt fejjel. Kisebb gyermekeknek élvezetes lehet.

2016.02.17 Rayman102

Nekem nagyon tetszett ez a film. Az egyik legjobb animációs film azok közül, amiket láttam. Izgalmas és szerintem nagyon leköti az ember figyelmét , ha szereti az animációs filmeket.

2015.03.16 mimi

Nagyon nem jött be.Unalmas volt, a Verdák és a Repcsik után ez már nem tartogatott semmi újat, így igazából a legkisebb korosztályon kívül nem tudnám senkinek sem ajánlani.

2015.01.27 krissz001124

Szerintem ez egy Verdák kopi. Nekem valahogy nem jött be. A verdák 100 szor jobb volt ennél.

2015.02.22 The queen

A film első része nem volt rossz, de ez már kicsit gyenge lett szerintem. Ez csaj egy újabb rókabőr, maximum arra jó, hogy a gyerek megnézze, amíg főzöl.

2014.10.15 RókaÚr

Látszott, hogy ezúttal nem feküdtek rá annyira a cselekményre, nincs igazán kidolgozva a történet, és a poénok is laposabbak kicsit, mint jó lenne, de persze senkinek nem voltak nagy elvárásaik, csak aki leül a gyerekkel megnézni, készüljön fel rá, h... Több

2015.01.27 sbalazs

Csatlakozom az előttem szólóhoz, némi cselekmény elfért volna. Kár, hogy a tábornok eltűnt félidőben.

2015.03.30 R

Szerintem jobb lett mint az első rész. Izgalmas, megragadó. Nekem tetszettek az új ,,karakterek". Szerintem akinek tetszett az első rész annak ez is tetszeni fog.

2015.02.21 hadur222

Kellemesen csalódtam a Repcsikben, nem gondoltam, hogy ilyen jól fog sikerülni a Verdák után. Hatalmas poénok, helyzetkomikumok, lélegzetelállító látvány. Nálam 5/5.

2015.11.06 Penge

Bár az első résztől tartottam kicsit, mondtam, ha még egyszer meg kell néznem a Verdákat csak repülőkkel, a falra mászok, de alapvetően tetszett, és így már a másodikat vártam is, kifejezetten szórakoztató volt, izgalmas, a felnőttek is tudnak találni benne szórakoztató dolgokat.