Szörnyek az űrlények ellen

Monsters vs. Aliens

2022.02.12 Bakugan

Igazi klasszikus DreamWorks-darab. Kisebb koromban nagy kedvenc volt, és így újranézve ugyanúgy tetszett. Gyönyörű animáció, szerethető karakterek és rengeteg klasszikusnak számító jelenet, például az űrlény előtti szintetizátoros rész. Remek humora ... Több

2017.05.05 mamiéstöti2

Találó jellemvonásokkal rendelkező karakterek, ötletes megoldások. Viszont némelyik szereplő a célközönség számára ijesztő lehet. A vége is lehetett volna jobb.

2019.05.21 Thibo84

Bob és Dr Csótány elviszik az egész filmet a hátukon. A történet jól ki van találva.

2017.07.28 Orosz István

Érdekes egy rajzfilm, mellette szórakoztató is. A felnőtt, és gyermek korosztályt is egyaránt elszórakoztatja. Azt mondom legalább, egy második részt megérdemelt volna.

2019.03.02 dailyfilmsan

Én nagyon szeretem ezt a rajzfilmet. Talán azért mert tele van pop-kulturális utalással. Nem egy nagy szám de szerethetőek a karakterei és a grafikája sem rossz. Nem a cuki és ranyos fajta inkább az amit még anyu és apu is élvezhet.

2019.10.04 Timon

Itt vette legjobban kezdetét a 3D-s animáció,de a sci-fit ennyire jó színben (pontosabban mesei formában) megjeleníteni a maga nemében egy viszonylag eredeti elgondolás alapján történhetett csak meg.De az,hogy titkosszolgálatok által tartott szörnyek... Több

2019.04.26 Ms. Akárki

Elég felejthető animációs mese lett ez sajnos. Pedig az előzetesek alapján sokat vártam tőle. Az a probléma, hogy kb. az összes viccet, humorforrást lelőtték az előzetesben, mint kiderült, és így sajnos elég üres volt az egész mese. Ötletes lett volna pedig az alapsztori.

2019.05.17 Norbert93

Címe és előzetese alapján egy egyedi, szórakoztató és tökös filmre számítottam. Nos, hát koppantam, mert ezek közül egyik jelző se jellemző rá. Ami illik rá az az összecsapott, sekélyes, sablonos. Annyira azért nem rossz, mert eltelik vele az idő, de néhány óra elteltével már nem is emlékszik rá az ember.

2021.06.27 Kósa Bence

Az alapsztori és a popkulturális utalás miatt a négy csillag. Csótány és Gallaxhar a legjobb karakterek (ebben a filmben). Gallaxharban nagy volt a potenciál, de sajnos nem sok minden derült ki róla.

2019.03.28 harnas1207 Nézhetetlen

Ajánlás útján néztem meg ezt a rajzfilmet, de nem kellett volna. Nekem nagyon nem jött be. Semmi pozitívat nem tudok róla elmondani, borzasztó volt.

2015.04.28 Zsofi821

Nagyon sokat nevettem rajta. Az összes karakter nagyon jó volt, deleginkább Reese Whiterspoon karaktere tetszett. Csalódtam a filmben pozitív értelemben.

2015.07.26 one1970

Nagyon fura számomra ez a film.. Hasonló mint a Hihetetlen család.. vagy nem tudom.. De azt a rajzfilmet szeretem, ez szerintem vontatott.. Nem rossz, de szerintem egy összecsapott rajzfilm.

2015.06.19 szune40

Nem egy hú de nagy eresztés de egész szerethető. Aranyosak a karakterek és maga a sztori se egy agyon rágott dolog. Szerintem kicsiknek mindenképp jópofa és még a nagyok is bőven nézhetik.

2015.03.22 fdavid

Jópofa történet, szörnyes animáció témakörben a második kedvencem, közvetlenül a Szörny Rt. után. Szórakoztató, vicces animációs film, bátran merem ajánlani.