Játssz egy Samsung Galaxy A20e-ért ·  Fórum Login

Érdekességek: Szörnyek az űrlények ellen (2009)

Tudsz egy érdekességet a filmről? Ne habozz, oszd meg a közösséggel

Gallaxhar arcvonásait a Dreamworks animation vezérigazgatójáról, Jeffrey Katzenbergről mintázták.

(dailyfilmsan)

A rajzfilm azon jelenete, ahol az elnök szintetizátorral próbál komunikálni a robottal lett 2010-2011 legnépszerűbb mémje.

(dailyfilmsan)

B.O.B. zselé testében 12 ezer buborék van.

(dailyfilmsan)

A második Dreamworks animációs film, aminek főszereplője női karakter. ( Az első a Csibefutam)

(dailyfilmsan)

A szörnyek mind egy-egy régi 54 és 61 közöt készült film szörnyei. Drabáliát az 1958-ban készült Attack of the 50 Foot Woman szedték, B.O.B a szintén 1958-as A massza film szörnye, a hiányzó Láncszem A fekete lagúna szörnye 1954-ből. Dr. csótányt A légy című filmből kölcsönözték 1958-ból, a nagy molyt pedig a 61-es Mosura-ból.

(dailyfilmsan)

A Dreamworks stúdió 100. forgalmazott filmje.

A film Modesto városában játszódik Kaliforniában. Érdekesség, hogy George Lucas is itt született.

(ps)

Annak a sárga autónak a rendszáma, amit Susan gördeszkának használ XQZMEEEE, amit ha angolul próbálunk kiejteni az "execuse me," vagyis "elnézést" mondatot kapjuk.

(ps)

A harci helikopterek AH-64 Apache típusúak.

(ps)

A filmben F-14 Tomcat vadászgépek láthatók.

(ps)

Az elnök egy Yamaha DX7 szintetizátoron játszik.

(ps)

Dr. Csótány egy Peter Witt streetcar típusú villamost tuningol fel.