A mogyoró-meló

The Nut Job

2019.07.29 Ms. Akárki

Nagyon aranyos és kalandos mesének indult, de a történet a végére nagyon elsikkadt. Jópofa és példamutató volt végső soron, ahogy próbálja jóvá tenni, hogy elpusztította az álllatok összes élelmét. Kis mókusos betörős film lényegébenXD Kisgyerekeknek élvezetes lehet.

2017.09.24 Deku

Kész csődtömeg lett ez a film, hatalmas bukás az egész számomra. Nem hozta azt a szintet amire én gondoltam a bemutatása alapján. Bár biztos sokaknak tetszett nekem viszont nem adott semmit.

2017.08.07 felicity

Vicces, izgalmas film. Jó nézni. jól ki van találva. Szerintem az egész családnak való. csak ajánlani tudom.

2017.09.28 SzFa

Nem igazán tetszett, az animálás, a karakterek, az állatok nagyon szépen elkészített. A történet viszont nem igazán jött be. Sok helyen untam, ezért nem rossz, de átlagos.

2018.03.30 NFG

Nem mondanám, hogy kiemelkedő a történet! De nagyon tetszett ez az állatos megoldás! Igazán aranyos az animációja! Felnőtteknek kicsit unalmas lehet, így nekik nem ajánlom annyira!

2017.12.30 authorgirlll

Jó kis mese, de a szokásos történet. A gonosz tolvaj, aki eddig mindenkinek kárt okozott és bántott jó útra tér. Visszafogadják a csordába és boldogan élnek míg van mogyoró.

2015.07.23 szd91

Nagyon aranyos mese. Nagy kedvencem a Túl a sövényen, kicsit nekem arra hasonlított.A karakterek szerethetőek, cukik. A történet is jó, izgalmas, vicces, pörgős. Bármikor megnézném újra.

2015.07.21 london2012

Jól megírt jól kitalált story-ból készített még annál is jobb animáció :) Izgalmas vicces JÓ. Mindenképpen érdemes megnézni annak aki még nem látta nem csak gyerekeknek.

2017.05.29 T.Andras

Nagy rajongója vagyok az animációs filmeknek, sokszor jobban meg tudnak nevettetni, mint egy-egy vígjáték. A magyoró meló egy bájos mese, amin jól szórakoztam, de nem volt kiemelkedő film. Egyszer meg lehet nézni.

2018.03.30 NRD

A mesefilm nem az amire számítottam. Az előzetesben sokkal jobbnak mutatták be. Egy erős csalódás volt. A történetben amik izgalmasnak vannak kitalálva nem azok. Kiszámítható

2015.06.18 ElfRider

Vicces, kalandos történet, jó karakterek. Nem is kell más több egy kiváló meséhez. Nagyon jól szórakozott rajta az egész család, bátram tudom ajánlani kis- vagy nagyobb gyerekekkel együtt is.

2016.07.29 Homer

Édes történet és teljes mértékben eléri a célját a történet. Csak szórakoztatni akar és semmi több. Mindegyik állat nagyon aranyosan van kigondolva és a gyerekek nagyon élvezni fogják ezt a mesét. Felnőttes humor viszont elég kevés van benne.

2015.05.16 inemeth

Szerethetőek a karakterek, megfontolandó tanulsággal bír a történet, de takarékon ég a humor. Összességében tisztességes, jól összerakott forgatókönyv, minőségi animáció.

2016.07.24 Igob1

Nagyon szórakoztató mesefilm ez a film. Bár a címe eléggé laposra sikerült de a történet megállja a lábát. Aranyos állatok jó humorú történetvázban. Felnőtteknek is értelmes jóhiszemű poénok és nem erőltetett egyáltalán. Majd egyszer megnézem a folytatását is.