A mogyoró-meló

The Nut Job

2015.03.25 Dancer

Aranyos, de számomra az egyszer nézhető típusba tartozik. Az animációs minősége nem igazán jött be, de a humora és a karakterei szerethetőek.

2015.03.11 tothistvan2

A történet nagyon jó volt, a karakterek remekül ki voltak dolgozva, nem csalódtam a mesében. Animáció remek volt , gyönyörű tájakon játszódik a mese! Az állatos figurák viccesek és szerethetők. 8/10

2015.03.31 Lallerr33

Tiszta dilis egy mese. Nagyon aranyosak a szereplők, rengeteg benne a poén. Teljesen élvezhető a történet, talán megnézhető többször is.

2015.03.13 Joachim

Véleményem szerint egy kicsit rövidre sikerült és lehetett volna benne több helyszín. Egy két karaktert leszámítva egész jók voltak bár néha kicsit erőltetett volt. Nem tartozik a legjobbak közé, de 85percet megér.

2015.02.04 Hamsti

Nagyon aranyos mese. A sztorija hasonlít egy korábbi meséhez, de ettől függetlenül nagyon tetszik. Szeretem az ilyen aranyos kis rágcsáló karaktereket. Bőven van benne humor is, valamint a gyerekek szintén tanulhatnak belőle, hogy mindig a jó a győztes. :)

2015.07.17 kasztni

Minden évben legyártanak pár hasonló animációs filmet. Nagy az igény az ilyenre, a megcélzott réteg stabil bevétellel kecsegtet. A mogyoró-meló nem lóg ki a sorból, sem jó sem rossz értelemben. Aranyos is, vicces is, kiabálós is és zenés is. Pont olyanra sikerült, ami képes lekötni a kicsiket és az örök gyerekeket.

2015.02.19 makikaki

nem a legszerencsésebb kivitelezése egy egyébként egész jó sztorinak. A Gagnam Style-t jobban tudtam értékelni, mint az egész filmet. Egyszeri film csak, elég gyenge sajnos, pedig többet vártam tőle az előzetes alapján...

2015.01.29 xsusy

3D -ben láttuk, nagyon szuper volt. Lányom egyik kedvence. Aranyos, izgalmas, nem lehet unatkozni

2015.05.19 Phalanx

A mogyoró-meló sok tekintetben kívánnivalót hagy maga után. Rögtön az első, hogy az egész sztori nem túl eredeti, de az animáció sem szép, bár gondolom, hogy erről az alacsony büdzsé tehet. Mindent összevetve egy átlagosnak mondható aranyos kis animáció ez, a gyerekek biztosan élvezni fogják.

2015.02.28 julisX

A film tele van imádni való kis rágcsálókkal, szeretni való karakterekkel és nevettető helyzetkomikumokkal. Persze nem egy Pixar produkció , de azt azért tartsuk szem előtt, hogy ez elsősorban gyerekeknek, és nem kritikusoknak készült, és a gyerekekn... Több