Sherlock Gnomes

Sherlock Gnomes

Gnómeó és Júlia 2

A GNÓMEÓ ÉS JÚLIA kedvelt kerti törpéi visszatérnek egy vadonatúj londoni kalandra. Gnómeó és Júlia megérkeznek a nagyvárosba családjukkal és barátaikkal, és legfőbb gondjuk, hogy előkészítsék kertjüket a tavaszra. Ám hamarosan rájönnek, hogy valaki kerti törpéket rabol el Londonszerte. Amikor… Több

Rendező: John Stevenson
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Egyesült Királyság
Premier (HU): 2018.03.22.

2019.07.15 leo777

Szerintem teljesen korrekt lett, nagyon is szórakoztató, és gyakorlatilag elrepült vele az idő. Nem vetném össze mondjuk egy jobban sikerült Pixar filmmel, de szerintem minden korosztálynak üdítő élményt tud nyújtani. Nálam ez simán egy 4 csillagos f... Több

2018.03.23 alexxx

Őszintén szólva nem igazán voltam elragadtatva, aranyos meg minden, de ezek a porcelán kertitörpék annnyira távol állnak az ízlésemtől, hogy arra nehezen találok szavakat. Azt hiszem, csak az a bajom, hogy nagyon nem az én világom, de mondjuk a sztor... Több

2018.02.24 qwertz

Egy kissé erőtlen lett úgy érzem. Persze egészen humoros és aranyos mese, de alapvetően már az eredeti angol cím a fura szójátékával sem sejtetett "jót" számomra. Ettől függetlenül kellemes kikapcsolódást tudott nyújtani, csak épp nem lépett túl az egyszer nézhető kategórián.

2018.02.27 matynero

Nincs igazán komolyabb bajom ezzel a mesével. Jól néz ki, pazar az animáció és a sztori és eredeti. Szerintem pont az a fajta alkotás, amin szinte minden generáció tud szórakozni, és ez bár egészen szemponttá vált a mai meséknél, még mindig nagyon kevés az ilyen.

A film összbevétele 90 345 871 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 28 442 870 forintot termelt. A hazai mozik összesen 34 089 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

A Sherlock Gnomest az első résszel ellentétben már a Touchstone Pictures, hanem a Paramount és az MGM készítette. Szerző: hp

A Metro-Goldwyn-Mayer legutóbb tíz éve, 2008-ban rukkolt elő animációs filmmel (Igor).Szerző: hp

Matt Lucas 2018-ban két animációs filmhez is kölcsönözte a hangját, melyeket ráadásul egy hónapon belül mutattak be. A Sherlock Gnomes mellett a másik ilyen film a Nyúl Péter. Szerző: hp

Ez Johnny Depp harmadik animációs filmje (A halott menyasszony, Rango).Szerző: hp

Értékelés: 6.5/10
(2018. 03. 24.)
William Shakespeare szerelmi drámája után Arthur Conan Doyle detektívzseni figurája is megkapta a gyerekkompatibilis verzióját a Gnomeó és Júlia készítőitől. 65/100 Több