mamiéstöti2   2018. 01. 18.

Nagyon csalódott voltam miután megnéztem ezt a mesét, mert iszonyat unalmas és értelmetlen volt számomra.

indingo   2017. 06. 29.

Már ezerszer feldolgozott történet, amiből most mesét csináltak, hogy a legkisebbekkel is megimerhessék a sztorit, ráadásul a főszereplők kertitörpék. Kicsit beteg, de helyes mese.

Deku   2017. 12. 10.

Nálam betalált a közepébe ez a film, hibáktól nem mentes de azok elnézhetőek. Eszméletlenül tökéletes film lett rendben volt a film, a zenei aláfestések gyönyörűek és igazán hangulatos erőteljes a film egészen a végéig.

Bazzzsi   2017. 11. 20.

Kicsit beteg mese. Az örök klasszikus Shakespeare szerelmi történetét kerti törtpék játsszák el. Jáj! Nekem ez feldolgozhatatlan és a törpéknek is gonosz fejük van.

kevelin   2018. 03. 07.

Shakespeare klasszikusát mindenki csak kosztümös filmben képes elképzelni. Bár születtek már modernebb megoldások, azonban szerintem mindegyik borzalmasra sikeredett. De valahogy ez a mese különösen jól mutatja be az eredeti történetet kellőképpen sok és jól időzített poénnal, amit a gyerekek is még be tudnak fogadni. Alig várom a következő részét.