Játssz egy Hyundai okostévéért! Login

Irány eldorádó (2000)

The Road to El Dorado

Ms. Akárki   2019. 05. 12.

Nagyon szórakoztató történet. Mindeképpen örülök hogy végül megnéztük. Kicsit káoszos a történet és csapongó de ettől olyan tempós és érdekes a hangulata. A látvány igazán egyedi a motívumokkal és a környezettel. Vicces és kalandos.

indingo   2018. 12. 07.

Humoros és kalandos történet. Izgalmasak a karakterek és nem erőszakos.

Deku   2017. 08. 28.

Nem semmi film lett, meglepődtem mert nem vártam, hogy ennyire jól teljesít. Viszont volt egy pillanat ami kevésbé tetszett, nem akarok spoilerezni. Azt leszámítva nekem bejött.

dailyfilmsan   2019. 03. 10.

A Dreamworks Animation a kezdetekben nem tudta megragadni a nézőket. Ez a rajzfilm is a kezdeti időkből származik. Még hagyományosan rajzolt technikával készítették és nem nagyon tudták behatárolni hogy mit szabad mutatni egy gyerekeknek készült prod... több»

moviewer   2017. 07. 19.

Remek rajzfilm. Igazán szórakoztató volt végig. A gyerekeket abszolút leköti egy ilyen vicces, kalandos történet, de szerintem a felnőttek sem fognak unatkozni. Mindezek mellett nekem az üzenet is tetszett.

hackerjulcsi   2018. 03. 19.

Nagyon-nagyon jó mesefilm. Szépen kidolgozott, kalandos és bájos. A csalók mindig lebuknak. Tetszik a mese tanulsága és látványosan sikerült kivitelezni is. 5*

doroffee   2016. 02. 14.

Zseniális rajzfim. Nagyon kedves, aranyos, bájos, vicces. Nagyon jó, összetett karakterek vannak benne, és nagyon tanulságos is. Az animációs stílus pedig egyedülálló.

A valóságban Gonzalo Pizarro akarta felkutatni Eldorádót. A rajzfilmben ennek a személynek a Cortes nevet adták.

(dailyfilmsan )

A Dreamworks stúdió 20. forgalmazott filmje.

A DreamWorks 3. filmalkotása volt.

(tvmérnök)

Az egyetlen Dreamworks animációs film, ami nem termelt profitot a pénztáraknál.

A készítők azt szerették volna ha Antonio Banderas adja Tulio hangját, de ő visszautasította azt nyilvánosságra nem hozott okok miatt.