Irány eldorádó (2000)

The Road to El Dorado

Deku   2017. 08. 28.

Nem semmi film lett, meglepődtem mert nem vártam, hogy ennyire jól teljesít. Viszont volt egy pillanat ami kevésbé tetszett, nem akarok spoilerezni. Azt leszámítva nekem bejött.

hackerjulcsi   2018. 03. 19.

Nagyon-nagyon jó mesefilm. Szépen kidolgozott, kalandos és bájos. A csalók mindig lebuknak. Tetszik a mese tanulsága és látványosan sikerült kivitelezni is. 5*

moviewer   2017. 07. 19.

Remek rajzfilm. Igazán szórakoztató volt végig. A gyerekeket abszolút leköti egy ilyen vicces, kalandos történet, de szerintem a felnőttek sem fognak unatkozni. Mindezek mellett nekem az üzenet is tetszett.

doroffee   2016. 02. 14.

Zseniális rajzfim. Nagyon kedves, aranyos, bájos, vicces. Nagyon jó, összetett karakterek vannak benne, és nagyon tanulságos is. Az animációs stílus pedig egyedülálló.

czigler.nora   2017. 08. 15.

Én imádom ezt a rajzfilmet, egyike a kedvenceimnek. Tetszik a témája, a rajzok, az ábrázolás, és az is hogy a készítők ilyen témához nyúltak. Felnőtteknek is kiváló.

A Dreamworks stúdió 20. forgalmazott filmje.

(mamiéstöti2 )

A DreamWorks 3. filmalkotása volt.

(tvmérnök )

Az egyetlen Dreamworks animációs film, ami nem termelt profitot a pénztáraknál.

(rbernadett )