Irány Eldorádó

The Road to El Dorado

2022.12.04 Artemisia

Ki barátot lel, aranyat lel

Barátság, kalandvágy, önámítás, felelősségvállalás és egy életre szóló lecke az emberi kapcsolatok valós értékéről – mindezek terítékre kerülnek a DreamWorks Eldorádó, az aranyváros mítoszát meglovagoló, egyedi hangulatú rajzfilmjében. Az 1500-as éve... Teljes kritika

2018.12.07 indingo

Humoros és kalandos történet. Izgalmasak a karakterek és nem erőszakos.

2017.08.28 Deku

Nem semmi film lett, meglepődtem mert nem vártam, hogy ennyire jól teljesít. Viszont volt egy pillanat ami kevésbé tetszett, nem akarok spoilerezni. Azt leszámítva nekem bejött.

2019.03.10 dailyfilmsan

A Dreamworks Animation a kezdetekben nem tudta megragadni a nézőket. Ez a rajzfilm is a kezdeti időkből származik. Még hagyományosan rajzolt technikával készítették és nem nagyon tudták behatárolni hogy mit szabad mutatni egy gyerekeknek készült prod... Több

2019.05.12 Ms. Akárki

Nagyon szórakoztató történet. Mindeképpen örülök hogy végül megnéztük. Kicsit káoszos a történet és csapongó de ettől olyan tempós és érdekes a hangulata. A látvány igazán egyedi a motívumokkal és a környezettel. Vicces és kalandos.

2021.02.07 BoBamburg

Nálam gyerekkoromban kimaradt ez az animációs film (vagy ha láttam is anno, nem emlékszem rá), pedig egy egészen szerethető mese; remek karakterek, a poénok működnek, és a történet is kerek egész.

2018.03.19 hackerjulcsi

Nagyon-nagyon jó mesefilm. Szépen kidolgozott, kalandos és bájos. A csalók mindig lebuknak. Tetszik a mese tanulsága és látványosan sikerült kivitelezni is. 5*

2017.07.19 moviewer

Remek rajzfilm. Igazán szórakoztató volt végig. A gyerekeket abszolút leköti egy ilyen vicces, kalandos történet, de szerintem a felnőttek sem fognak unatkozni. Mindezek mellett nekem az üzenet is tetszett.

2016.02.14 doroffee

Zseniális rajzfim. Nagyon kedves, aranyos, bájos, vicces. Nagyon jó, összetett karakterek vannak benne, és nagyon tanulságos is. Az animációs stílus pedig egyedülálló.

2017.08.15 czigler.nora

Én imádom ezt a rajzfilmet, egyike a kedvenceimnek. Tetszik a témája, a rajzok, az ábrázolás, és az is hogy a készítők ilyen témához nyúltak. Felnőtteknek is kiváló.

2018.01.30 zsani

A karakterek hatalmas jellemfejlődésen mennek keresztül. Az elejétől a végéig lekötötte a figyelmem. Nagyon jól összerakott animáció.

2016.08.10 tvmérnök

Tényleg jó mese, én is nagyon szeretem, és bármilyen korosztálynak ajánlom! Tényleg nagyon humoros és kreatív. Mindezek ellenére nekem az egyszer-kétszer nézhetők közé tartozik.

2017.03.09 Hedy0809

Vicces,szórakoztató,szerethető figurák... Mi kell még? :) Szuper!

2016.08.10 nemeth2

Gyerekkorom kedvenc meséje. Karakterek eltalálva, történet nagyon jó. mi kell még? egy halom humoros pillanat ami szintén benne is van!