Shrek a vége, fuss el véle

Shrek a vége, fuss el véle

Shrek Forever After

Shrek varázslatos története a végéhez közeledik, de még egy kalandot azért tartogat számunkra a zöld Ogre. Shrek családapa lett, de nem fűlik a foga a dologhoz. Visszasírja azokat az időket, amikor a maga ura volt. Hirtelen elhatározásában aláírja Rumpelstilskin szerződését, ami viszont nem várt… Több

Premier (HU): 2010.07.08. | HBO Max (2022.10.01.)
Több

2022.11.25 HE7EDIK

Belefutottam a tv-ben és mély megdöbbenésemre egész jól elvoltam vele, pedig eddig egy részt sem tudtam végig szenvedni. A kövér kandúr csak hab volt a tortára, de a többi karakter is hasfogósra sikerült.

2018.10.23 Artemisia

4 csillagot adok neki, bár nehéz minden szempontnak megfelelő és kimerítő kritikát írni róla. 1. Maga mint önálló film értékes darab, nagyon szépen van árnyalva az "apokalipszis" utáni világ, gyönyörű a képi világ. Elég mozgalmas, rengeteg élvezhető ... Több

Óriási ötlethiány a készítőknél. Fárasztó és bágyadt katyvasz. Flashback és flashforward, nagyjából ennyi, és semmi több.

2017.04.12 indingo

Picit talán már sok a zöld Ogréből, de nekem ez is tetszett csak picit marad el az előzőektől. Ugye már mindent láttunk, most új szereplőként jött a manó.

2019.05.22 Thibo84

Egy kicsivel jobb lett mint a harmadik rész, és ez talán az új ogréknak köszönhető. Itt is sok karakter van, ugyan úgy mint az előző részben, de valahogy itt jobban tudták kezelni a számtalan szereplőt. Ismét sok érzelem van benne, de nem a humor rovására.

Mivel ez a rész lényegében Shrek és Fiona házasságának válságáról szól, a produkciós csapat különböző házassági tanácsadókkal konzultált arról, hogy a szereplőknek hogyan kellene viselkedniük, hogy a legjobban átadják a krízishelyzetet a nézőknek.Szerző: dailyfilmsan

Rumpelstiltskin egyik boszorkánytársának a "Baba" nevet adták a készítők a szláv/orosz folklór boszorkányáról, Baba Yagáról.Szerző: dailyfilmsan

2010-ben a 5. legtöbb bevételt hozó film volt.Szerző: mamiéstöti2

A furulyaszólókat Jeremy Steig, az ismert jazzfuvolás játszotta. Érdekesség, hogy ő William Steig, a Shrek forgatókönyvírójának a fia.Szerző: ps