Ms. Akárki   2019. 07. 25.

Nagy jó animációs kis mese lett. Karácsonyi hangulatot kimaxolja. Kellemes kikapcsolódás a gyerekekkel ünnepekkor. Szamár tetszett most is legjobban. Humorban is bővelkedik.

Artemisia   2018. 10. 23.

Gyakorlatilag semmi említésre méltó nem történik benne, a cselekmény tematikája is a megszokott ; a Shrek nyugalmat akar, jönnek a meselények, túlfeszítik a húrt, Shrek kiakad, sírás-ríás, Shrek szánja-bánja, jóvá teszi, mindenki boldog. De a noszta... több»

indingo   2017. 07. 10.

Nem tartozik szorosan a Shrek filmekhez, tehát nem viszi előre a történetet, de nekem tetszett. Jó kis zenék voltak benne, amit már megszokhattunk a készítőktől.

puffancshercegnő   2016. 09. 16.

AZ egyik legjobb különkiadás, amit egy sorozathoz csináltak. Pont karácsonykor láttam, és nagyon jó, hogy végre nem egy elcsépelt filmet, mesét lát az ember, hanem egy kicsit különlegesebbet. Sikerült újat alkotniuk a készítőknek

TomÁcs   2018. 04. 26.

Több karácsonyi rész is készült, de ez a kedvencem. A párbeszédek jól megírtak, humorosak. Örültem, hogy mások is szerepet kapnak a főszereplők mellett.

VargaBarnabas   2016. 05. 29.

Hát ez már túlzás szerintem, hogy az olyan nagy sikerű első rész után olyan értelmetlen folytatások lettek, mint ez. Nekem ez egyáltalán nem tetszett, sőt inkább kínosnak éreztem az egészet.

Karolyka   2016. 07. 26.

Mindig szerettem a nagy és híres ismert animációs vagy rajzolt meséknek az ünnepi különkiadásaikat, rövidfilmjeiket. És ez ennél a shrek rövidfilmnél sem volt másként. Jó és a rossz történetek egyaránt megmozgatják az ember lelkét és informatív is a karakterekkel.