indingo   2017. 04. 12.

Tetszett, hogy másoknak is több szerep jutott, nem úgy mint az előző részekben. Mindenki elmondhatta a saját történetét,a mézeskalács lánykát megevő télapós volt a legjobb. :)

TomÁcs   2018. 04. 26.

A Halloween nálunk nem annyira népszerű, de már annyi filmben látja az ember, hogy egészen megkedveli. Tetszettek a szereplők kis történetei, mindegyikben volt mondanivaló.

petraszab   2019. 05. 21.

A nagy filmeket jobban szeretem. Ez egy picit sietős és elnagyolt, de azért még így is akadtak benne humoros jelenetek.

Annuska   2016. 04. 04.

Az alapötlete nagyon jó a mesének és a kivitelezéssel sincs semmi bajom. Hogy miért lett zöld az ogre, na azt nem tudom. Mézike karaktere - ha már sütemény - zabálnivaló. A készülő musicalre kíváncsi vagyok, bár megnézni a borsos jegyár miatt nem fogom.

one1970   2015. 07. 26.

A legjobb rész a Shrek 1... ez szerintem vitathatatlan... a többi rész már-már eléggé vontatott.. Nincs meg benne az az áttörés, ami az első részben végig jelen volt...