Légy a nap kommentelője, és NYERJ mozijegyet minden nap! Tudj meg többet itt!

petraszab   2019. 05. 21.

A nagy filmeket jobban szeretem. Ez egy picit sietős és elnagyolt, de azért még így is akadtak benne humoros jelenetek.

indingo   2017. 04. 12.

Tetszett, hogy másoknak is több szerep jutott, nem úgy mint az előző részekben. Mindenki elmondhatta a saját történetét,a mézeskalács lánykát megevő télapós volt a legjobb. :)

TomÁcs   2018. 04. 26.

A Halloween nálunk nem annyira népszerű, de már annyi filmben látja az ember, hogy egészen megkedveli. Tetszettek a szereplők kis történetei, mindegyikben volt mondanivaló.

Annuska   2016. 04. 04.

Az alapötlete nagyon jó a mesének és a kivitelezéssel sincs semmi bajom. Hogy miért lett zöld az ogre, na azt nem tudom. Mézike karaktere - ha már sütemény - zabálnivaló. A készülő musicalre kíváncsi vagyok, bár megnézni a borsos jegyár miatt nem fogom.

one1970   2015. 07. 26.

A legjobb rész a Shrek 1... ez szerintem vitathatatlan... a többi rész már-már eléggé vontatott.. Nincs meg benne az az áttörés, ami az első részben végig jelen volt...