Timon   2020. 01. 15.

Nagyon jópofa,aranyos közel félórás karácsonyi Jégkorszakot kaptunk ezzel. Kisbarack volt a legaranyosabb szereplő,valamint a Mikulásos részek eszméletlenül jók lettek.A zenei dalbetét többször egymás után meghallgatható-annyira imádnivaló lett. 10/10

Deku   2017. 10. 22.

Sokkal nagyobb filmre számoltam az előzetesek alapján de egyáltalán nem az lett. Nem volt annyira megkapó mint ahogy azt a beharangozása után gondoltam. Mindent ellőttek már előre és ez nem tetszett.

Orosz István   2017. 07. 28.

Jó kis karácsonyi,rövid epizódok kreáltak a jégkorszak világából. Nekem tetszett, és örülök, hogy hozzánk is eljutott szinkronosan, remélem látunk még ilyen apróbb kalandokat.

Ms. Akárki   2019. 08. 02.

Imádom. Klasszikus Jégkorszak mese, zseniális humorral amit már jól megszokhattunk. A bonyodalmat persze Sid ügyetlensége okozza ismét. Karácsony tájékán tökéletes kikapcsolódást nyújt.

TribeBubu   2018. 02. 07.

Annyira nem vagyok oda a Jégkorszakért, de ez egészen jópofa kis film volt. Bár nem nyújtott igazi karácsonyi hangulatot, szórakoztatónak találtam :)

SzFa   2017. 10. 27.

Van benne történelmi ténybeli tévedések, de ha ezektől eltekintűnk fantasztiksan vicces és jó animációs mese. Hozza a már elvárt színvonalat. Humoros és szépen animált mese.

one1970   2015. 07. 26.

A Jégkorszak 1 az egyik olyan rajzfilm, ami meghatározta régebben a mindennapjaim, ugyanis ezt a filmet néztem folyamatosan.. Nem tudom az okát, magával ragadott a film.. A többi rész csalódás számomra, így ez a rész is..