Olaf karácsonyi kalandja (2017)

Olaf's Frozen Adventure

indingo   2017. 12. 05.

Helyes mese volt, most Olaffal a középpontban. A dalok annyira nem voltak fülbemászóak és a karácsony hangulatot se adta át. A szaunás jelenet aranyos volt.

TomÁcs   2018. 04. 26.

Igazából a fő célt nem igazán értem ezeknél a rövid kis meséknél. Semmi bevételt sem hoz, bár arra jó, hogy a rajongók ne felejtsék el kedvenceiket. Én inkább az egész estés mesére koncentrálnék.

Lonka   2018. 08. 30.

Nem sok minden történik benne és az sem túl vicces vagy látványos.

Greeta   2017. 12. 09.

Nem nagy szám, persze 20 perc alatt mit vár az ember. Örültem, hogy a lányok új ruhákat kaptak, de a favágó gyerek még mindig zavaróan butácska.

pi   2017. 11. 29.

Csak az a rossz ebben a mesében, hogy túl rövid. Én egyszerűen néztem volna még tovább. Olaf nagyon jól ki van találva, szerintem az egyik legjobb mesehős az utóbbi időkből. Imádtam!

A film hazánkban a Coco vetítése előtt lesz látható novembertől.

(ps )