Játssz egy Huawei MediaPad T3-ért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Olaf karácsonyi kalandja

(Olaf's Frozen Adventure)

indingo  2017. 12. 05.

Helyes mese volt, most Olaffal a középpontban. A dalok annyira nem voltak fülbemászóak és a karácsony hangulatot se adta át. A szaunás jelenet aranyos volt.

Greeta  2017. 12. 09.

Nem nagy szám, persze 20 perc alatt mit vár az ember. Örültem, hogy a lányok új ruhákat kaptak, de a favágó gyerek még mindig zavaróan butácska.

pi  2017. 11. 29.

Csak az a rossz ebben a mesében, hogy túl rövid. Én egyszerűen néztem volna még tovább. Olaf nagyon jól ki van találva, szerintem az egyik legjobb mesehős az utóbbi időkből. Imádtam!

anonym  2017. 11. 27.

Igazán bájos kisfilm, Olaf rajongóknak egész biztosan kötelező, de persze a jégvarázs több szereplője is feltűnik benne. Szerethető, addig épp jó, ameddig nem jön a jégvarázs 2. :)

Riot  2017. 11. 25.

Annyira imádom Olafot, természetesen a kedvenc karakterem a Jégvarázsból. Nagyon örültem ennek a filmecskének, mert nagyon aranyos és vicces is. Rajongóknak kötelező látni! :)

A film hazánkban a Coco vetítése előtt lesz látható novembertől.

(ps)