Játssz egy Nintendo Switch Lite-ért » Login

Olaf karácsonyi kalandja (2017)

Olaf's Frozen Adventure

pi   2019. 11. 29.

Csak az a rossz ebben a mesében, hogy túl rövid. Én egyszerűen néztem volna még tovább. Olaf nagyon jól ki van találva, szerintem az egyik legjobb mesehős az utóbbi időkből. Imádtam!

indingo   2017. 12. 05.

Helyes mese volt, most Olaffal a középpontban. A dalok annyira nem voltak fülbemászóak és a karácsony hangulatot se adta át. A szaunás jelenet aranyos volt.

TomÁcs   2018. 04. 26.

Igazából a fő célt nem igazán értem ezeknél a rövid kis meséknél. Semmi bevételt sem hoz, bár arra jó, hogy a rajongók ne felejtsék el kedvenceiket. Én inkább az egész estés mesére koncentrálnék.

Ms. Akárki   2019. 07. 21.

Nagyon édes rövidfilm. Tanulságok kis mese a szeretetről és nem az számít a boldogsághoz, hogy tulajdonban éppen mi van, hanem a család, a hagyományok. Szegény Olaf jó sokat kűzdött ahhoz, hogy ez kiderüljön a lánytesók számára is. Vicces, pörgős kis rövidfilm.

Lonka   2018. 08. 30.

Nem sok minden történik benne és az sem túl vicces vagy látványos.

Greeta   2017. 12. 09.

Nem nagy szám, persze 20 perc alatt mit vár az ember. Örültem, hogy a lányok új ruhákat kaptak, de a favágó gyerek még mindig zavaróan butácska.

emiel   2018. 11. 24.

Hát nem tudom, cuki meg minden, de olyan sok értelmét nem látom, hogy ezt miért rakták össze. Illetve igen, egy kis merchandising még a karácsony előtt, és sajnos az egésznek ilyen a szaga mint kedvessége mellett.

A film hazánkban a Coco vetítése előtt lesz látható novembertől.

(ps)