Légy a nap kommentelője, és NYERJ mozijegyet minden nap! Tudj meg többet itt!

Ms. Akárki   2019. 07. 26.

Imádom a Jégvarázs mesét így ez az Elsa, Anna rövidfilm is nagyon tetszett. Aranyos volt ahogy a tortát próbálták megmenteni a kis hógolyócskáktól:D

indingo   2017. 07. 10.

Én is a Hamupipőke mozifilm előtt láttam. Gyönyörűek a karakterek, mint az nagyfilmnél. A kicsi hógolyókat meg kell zabálni, kicsit a Minionokat juttatta eszembe.

TomÁcs   2018. 04. 26.

nekem az eredeti történet sem jött be, de ezt meg kellett néznem. Jó volt benne hogy rövid, gyorsan peregnek az események. Mély nyomot nem hagyott bennem.

VvV   2018. 12. 27.

Helyes és humoros kis szösszenet, de nem több. Egyszer nézős.

Timcsi   2019. 03. 31.

Rövid kis meseszösszenet. A története kedves a testvére születésnapjára készülő Elzával. Egyszer nézhető.

A világpremier 2015. március 12-én, Németországban volt.

A Disney on Ice show keretein belül Jégvarázs jégrevü is létrejött.

Norvégiában meglovagolva a film népszerűségét, a turisták számára külön programot szerveztek, idegenvezető segítségével be lehetett járni a Jégvarázs animációs film ihletéül szolgáló helyszíneit.