Jégvarázs: Party Láz

Jégvarázs: Party Láz

Frozen Fever
Greeta

A nagy sikerű Jégvarázs szereplői Anna születésnapjának megünneplésére készülnek.

(hp)

Forgatókönyvíró: Chris Buck, Jennifer Lee, Marc Smith
Premier (HU): 2015.03.19.

2021.12.30 Yosihiro

7 perc láz

Aki nem látta a mozifilmeket, csak ezt a hétperces kis rövid animációt, annak azt kell mondjam, ez a két mozifilm között helyezkedik el. Természetesen az első rész felülmúlhatatlan. Ebben a rövid epizódban viszont kapunk olyan új szereplőket, akik felejthetetlenné teszik ezt az alkotást. A kis hóemberek minden képzeletet felülmúlóan jelennek meg - és okoznak galibát - ezen a lázas partyn. Maga a történet igazán jó, és azt, hogy még zenei aláfestést is kapunk, pluszként értékelem, de igazából ez kicsit elcsépelt lett. A látvány és történések viszont kárpótolnak minket a zenei hangzás miatt. Nagyon üdítő és felemelő az egész, remek kisugárzása van, és olyan, mintha nem is akarna véget érni. Összességében a történet remek, a karakterek pazarok, a hang és képi effektek jók lettek, a megjelenítés varázslatos. A kis mínuszom a zenei aláfestésben van, de annyira aranyosak az új szereplők, hogy ez kárpótol mindent. Így méltán díjazhatom ezt a hét percet egy öt csillaggal, mert ebben a hét percben valóban kikapcsolódtam, figyelhettem az ismert szereplőimet, hőseimet, és jókat mosolyoghattam. Még a szívem is megdobban a nemes gesztus miatt, amit elénk tárnak ebben a rövid időben. Igazából továbbnéztem volna, de reméljük, kapunk még ilyen jó kis epizódot a Jégvarázstól. Csak ajánlani tudom, mindenki készüljön fel egy tényleg varázslatos, mulatságos hét percre, és kapcsolja ki a külvilágot. Megéri. Üdv, Yosi

2017.07.10 indingo

Én is a Hamupipőke mozifilm előtt láttam. Gyönyörűek a karakterek, mint az nagyfilmnél. A kicsi hógolyókat meg kell zabálni, kicsit a Minionokat juttatta eszembe.

2019.07.26 Ms. Akárki

Imádom a Jégvarázs mesét így ez az Elsa, Anna rövidfilm is nagyon tetszett. Aranyos volt ahogy a tortát próbálták megmenteni a kis hógolyócskáktól:D

2018.04.26 TomÁcs

nekem az eredeti történet sem jött be, de ezt meg kellett néznem. Jó volt benne hogy rövid, gyorsan peregnek az események. Mély nyomot nem hagyott bennem.

2018.12.27 VvV

Helyes és humoros kis szösszenet, de nem több. Egyszer nézős.

A világpremier 2015. március 12-én, Németországban volt.Szerző: Bogi87

A Disney on Ice show keretein belül Jégvarázs jégrevü is létrejött.Szerző: Bogi87

Norvégiában meglovagolva a film népszerűségét, a turisták számára külön programot szerveztek, idegenvezető segítségével be lehetett járni a Jégvarázs animációs film ihletéül szolgáló helyszíneit.Szerző: Bogi87

A 2014-es évben az Elsa név népszerűsége megnövekedett, és beválasztották a TOP 100 legnépszerűbb női nevek listájára. 88. helyen végzett.Szerző: Bogi87

Akadtak olyanok, akik a filmet úgy értelmezték, hogy az a homoszexualitás elfogadásáról szól. Erről egy időben elég sokat cikkeztek. Akik ezt a nézetet vallják, úgy gondolják, hogy Elsa nem más, mint LGBT-jelkép, a film betétdala (Let It Go), pedig önvallomás, bevallás.Szerző: Bogi87