80% 220 szavazat

Jégvarázs: Party Láz

Frozen Fever

 Több
Filmadatlap
11
Vélemények (11)
19
Szereplők (19)
5
Képek (5)
3
Videók (3)
33
Érdekességek (33)
Díjak
Filmkritika
2
Cikkek (2)
Fórum

Vélemények (11)

Írj véleményt
 
2021.12.30 Yosihiro

legújabb vélemény

7 perc láz

A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!

Aki nem látta a mozifilmeket, csak ezt a hétperces kis rövid animációt, annak azt kell mondjam, ez a két mozifilm között helyezkedik el. Természetesen az első rész felülmúlhatatlan. Ebben a rövid epizódban viszont kapunk olyan új szereplőket, akik fe... Több

0
 
2017.07.10 indingo

Én is a Hamupipőke mozifilm előtt láttam. Gyönyörűek a karakterek, mint az nagyfilmnél. A kicsi hógolyókat meg kell zabálni, kicsit a Minionokat juttatta eszembe.

0
 
2019.07.26 Ms. Akárki

Imádom a Jégvarázs mesét így ez az Elsa, Anna rövidfilm is nagyon tetszett. Aranyos volt ahogy a tortát próbálták megmenteni a kis hógolyócskáktól:D

0
 
2018.04.26 TomÁcs

nekem az eredeti történet sem jött be, de ezt meg kellett néznem. Jó volt benne hogy rövid, gyorsan peregnek az események. Mély nyomot nem hagyott bennem.

0
 
2018.12.27 VvV

Helyes és humoros kis szösszenet, de nem több. Egyszer nézős.

0
 
2017.12.09 Greeta

Furcsa volt egy kicsit, hogy nem havas történetről lesz szó. Igazából a születésnapi készülődésről szólt az egész mese, amit beárnyékolt egy kis megfázás. Kicsit olyan érzésem volt, hogy lemaradt a vége.

0
 
2019.03.31 Timcsi

Rövid kis meseszösszenet. A története kedves a testvére születésnapjára készülő Elzával. Egyszer nézhető.

0
 
2016.02.13 Balint

Nekem valahogy jobban tetszett mint maga a film, végül is annak a történetét is le lehetett volna zavarni néhány percben, kár volt vesződni a sok énekléssel itt viszont minden a helyén van ;)

0
 
2015.06.01 Brigusz724

Rövidfilm mely itthon a Hamupipőke előtt került levetítésre a mozikban (lényegében csak ez miatt néztem a meg a Hamupipőkét). Az egész történet lényegében egy dalra épül, ami nagyon szépen le lett fordítva magyarra, de igazából a poénok sokkal jobbak... Több

0
 
2016.07.26 Karolyka

Ez a Disney rövidfilm az egyik kedvencem. Izgalmas és aranyos történet a kis hóemberkékkel és a varázslatos világával. Hebrencs kis szereplőink nem hazuttolják meg magukat, ha szülinapról van szó. A hóember lesz mindig a kedvenc karakterem.

0
 
2016.01.26 Eszti

Aranyos kis rövid animáció,hasonló mint maga a film.Cuki,vicces,szép még felnőtteknek is.Kár,hogy ez csak ilyen rövid lett néztem volna tovább is,bár ennek ez volt lényege,hogy csak ilyen mini film.

0