Toy Story - Múlt idő (2014)

Toy Story That Time Forgot

Toy Story - Múlt idő

TomÁcs   2018. 04. 26.

Helyes, rövid és humoros kis történet, ahol újra láthatjuk régi kedvenceinket. Az új karakterek is jók voltak, a párbeszédek kicsit esetlenek, de azért egy gyerek meséről beszélünk.

Ms. Akárki   2019. 07. 21.

Aranyos és akciódús kis Toy Story rövidfilm. Imádtam a filmeket is, úgyhogy borítékolható volt hogy ez is tetszeni fog. Kihívás Woodyéknak volt bőven az biztos. De mindent Andy-ért.

Norbert93   2019. 06. 19.
Több ilyet!

Jópofa, élettel teli és ötletes rövidfilm, ami érdemben is hozzáad a Toy Story világához. Ebben a néhány percében is több "kakaó" van, mint a legtöbb egészestés, túlértékelt animációs filmben.

Balint   2016. 02. 13.

Ez már nem is tudom, hányadik ilyen kisfilm amit talán DVD mellékletnek szántak mindenesetre ugyanolyan színvonalas és vicces mint a nagy filmek! Látszik, hogy ezt a sorozatot nagyon a szívén viseli a Pixar ;)