A hercegnő és a béka (2009)

The Princess and the Frog

A hercegnő és a béka

Leilani   2016. 07. 24.

Nagyon tetszett, a szereplők nagyon szerethetők, igazán elragadó a története, nem teljesen kiszámítható. Nagyon örülök, hogy nem 3D-s, sokkal jobban illeszkedik így a Disney világához, mint ha animált lenne. Felidézi a klasszikusokat.

authorgirlll   2017. 12. 30.

Megjelenik benne a modern mágia és New Orleans. Az erdei kalandozások adják az igazi mese feelinget és a modern hercegnők jelenléte azt, hogy mindenki elérheti azt amit akar.

zsani   2018. 02. 11.

Alapjában eddig még nem készült olyan Disney mese, animáció, amit ne rajongással néztem volna végig. De valamiért erre a rajzfilmre mégsem tudtam ráérezni. Zagyva, néhol már-már idegesítőek figurák és karakterek, és egyetlen fülbemászó betétdal sincs benne. Egy kicsit csalódás volt.

mamiéstöti1   2016. 08. 06.

Iszonyat mese volt. Szerintem a Disney filmek egyik, ha nem a legrosszabbika. Elpocsékoltam másfél órát az életemből.

Hedy0809   2017. 03. 09.

Nagyon cuki kis mese. Szórakoztató, vicces, magával ragadó hangulat. Szép a rajzolás, szuperek a dalok. :)

Tiana az egyetlen Disney-hercegnő, aki dolgozik.

(ArpiHajdu és Réci )

Egyes hírek szerint Tiana nevét azért változtatták meg, mert a Madeline "rabszolga" név.

(ArpiHajdu és Réci )

Tiana Csingiling helyét vette át a Disney-hercegnők brand-nek nevezett díszes csoportban. Az új tagoknak koronázási ünnepség is dukál. Tiana ünnepségét a New York Palotában tartották.