A pap - Háború a vámpírok ellen (2011)

Priest

Ördög Jenő Nézhetetlen  2019. 11. 12.

Jobb lett volna ha ezt a borzadályt el sem kezdem. Gusztustalanul lélektelen és súlytalan. A filmipar igazi hulladéka.

Norbert93   2019. 05. 29.

Unalmas, lélektelen. Se eleje, se hátulja. Soha többet nem nézem meg.

Sabnock Sanatory   2018. 12. 16.

Paul Bettany-t már láthattuk a Da Vinci kódban,és a Légióban is többek között. Kedvelem, jól hozza rá bízott karaktereket! A film maga nem egy nagy durranás, de alapjában véve, a hibáitól eltekintve tetszett! Érdekes ábrázolása a vámpíroknak, és a papságnak, vagyis az egyháznak. Nézhető.

Norbi   2018. 07. 24.

Értelmetlen film. Nincs semmi melyek szántó mondanivalója, tipikus csak öldöklünk és majd úgyis jó lesz érzed hatja át. Egyedül talán a vámpírok megtervezéde lett jó .

feketerigous   2016. 07. 28.

Nekem tetszett ez a film, nem teljesen az én világom, de ennek ellenére mégis megnéztem ezt a filmet. Nagyon tetszett a történet és a kivitelezés is. A szereplők jó játszottak benne. Izgalmas és jó film volt. Egyszer meg lehet nézni!

szune40   2015. 06. 19.

Unalmas, szörnyű és teljesen sablonos. Szeretem a fantasy filmeket de ez próbált mindent egybe gyúrni és csak massza lett belőle ami nem ad átütő érzést. Max elégséges.

Miss Rika   2015. 06. 16.

Érdekes is lehetett volna a film hisz az alapötlet nagyon jó. Azonban nekem nem tetszett. Jól írták, hogy ahol akciódúsabb lett volna ott is inkább csak az unalom kerülgetett.

A film költségvetése 60 millió dollár volt és jelenleg 78 millió bevételnél tart világszerte.

(Bob)

Az animált prológust Genndy Tartakovsky készítette.

(ps)

A filmet Los Angelesben forgatták.

(ps)

A forgatás 2009 augusztusa és novembere között zajlott.

(ps)

Az elrabolt lány neve Lucy, akárcsak Bram Stoker Dracula című regényében.