A pap - Háború a vámpírok ellen

Priest

2022.10.10 Erik Csok

Vámpíros képregény adaptáció!

Az egyik kedvenc filmem és a number one kedvenc vámpíros filmem. És igen, ez egy képregényből van, amit én is nemrég tudtam meg, bár már előtte is nekem ilyen képregény beütéses volt a film. Egy fantasztikus film szerintem, látványos, izgalmas, akciódús, és a vámpírokat is érdekesen ábrázolja. Nagyon szórakoztató, egyetlen hibája az, hogy túl rövid. Simán lehetett volna kicsit hosszabb is, de én még egy második résznek is örültem volna. Az viszont dicséretes, hogy mindössze 87 percben tudtak összehozni egy ilyen izgalmas akció- vámpírfilmet. A karakterek jól ki vannak találva, és a film csúcspontja szerintem Karl Urban, akinek kifejezetten jól állt a gonosz szerep. Igazából a többi színész is jó volt, aki szereti a vámpírfilmeket, azok mindenképpen nézek meg!

2019.05.29 Norbert93

Unalmas, lélektelen. Se eleje, se hátulja. Soha többet nem nézem meg.

2022.04.07 JRD

Bármennyire is olyan, amilyen, így is kedvenc. Mondjuk nem egy filmremek, de szórakoztató. Paul Bettanyt meg szeretem. Rajongok a vámpíros filmekért. Bírom. Így aztán nekem bejön! De ne hallgass rám, nézd meg, és döntsd el magad! Szóval, filmre fel, és jó szórakozást!

Paul Bettany-t már láthattuk a Da Vinci kódban,és a Légióban is többek között. Kedvelem, jól hozza rá bízott karaktereket! A film maga nem egy nagy durranás, de alapjában véve, a hibáitól eltekintve tetszett! Érdekes ábrázolása a vámpíroknak, és a papságnak, vagyis az egyháznak. Nézhető.

2018.07.24 Norbi

Értelmetlen film. Nincs semmi melyek szántó mondanivalója, tipikus csak öldöklünk és majd úgyis jó lesz érzed hatja át. Egyedül talán a vámpírok megtervezéde lett jó .

2016.07.28 feketerigous

Nekem tetszett ez a film, nem teljesen az én világom, de ennek ellenére mégis megnéztem ezt a filmet. Nagyon tetszett a történet és a kivitelezés is. A szereplők jó játszottak benne. Izgalmas és jó film volt. Egyszer meg lehet nézni!

2015.06.16 Miss Rika

Érdekes is lehetett volna a film hisz az alapötlet nagyon jó. Azonban nekem nem tetszett. Jól írták, hogy ahol akciódúsabb lett volna ott is inkább csak az unalom kerülgetett.

2015.06.19 szune40

Unalmas, szörnyű és teljesen sablonos. Szeretem a fantasy filmeket de ez próbált mindent egybe gyúrni és csak massza lett belőle ami nem ad átütő érzést. Max elégséges.

2015.05.21 krisztike18

A film a maga szögegyszerű, kissé trashes, kissé poszt-apokaliptikus képi világával, a lendületesre vágott akciójelenetekkel és a néha Uwe Boll-i ihletésű dialógusokkal nyárra elmegy, ha van hozzá szóda, vagy amit mostanában inni szoktak filmekhez.

2015.01.28 PNemeth

Rettenetes film, unalmas, sablonos, élvezhetetlen, a színészek közepesek, de ennyi.

2015.02.10 attyla999

Az előttem szóló hozzá szólóval nem értek egyet. Nekem nagyon is tetszett a film. Tele van izgalmas jelenetekkel. A rendező egy nagyon jó filmet rakott itt össze közel másfél órában. Másoknak is ajánlom.

2016.07.04 SztarkTóni

Valahogy nem sikerült ezzel a filmmel annyit kihozni a történetből, amennyit lehetett volna. A világ egy szépen felépített cyberpunkba oltott sci-fi western. A karakterek viszont túl sablonosak és a történet túl egysíkú, ötletesebb megoldásokat vártam volna, így az alkotás csak a közepes filmek színvonalat képes megütni.

2015.11.18 gandalf01

Tetszik az alap ötlet és a történet is, de a megvalósítás már kevésbé. A film egy rakás klisé összessége, a cselekmény megjósolható, és még akkor is unalmas, amikor a legizgalmasabb akar lenni. A karakterek el vannak nagyolva, így nehéz azonosulni velük vagy kalandjukkal. Nekem ez most nem tetszett.

2019.11.12 Ördög Jenő Nézhetetlen

Jobb lett volna ha ezt a borzadályt el sem kezdem. Gusztustalanul lélektelen és súlytalan. A filmipar igazi hulladéka.